Antalya'da Keyifli Vakit Geçirebileceğiniz 7 Etkinlik 09-06-2018 tarihinde eklendi.

Antalya'da keyifli vakit geçirebileceğiniz 7 etkinliği sizin için listeledik.

Aqualand

Antalya’nın tam merkezinde, su ve sınırsız eğlence bir arada. Gün boyu çeşitli aktivite ve animasyonlar, serin bir mola için Pool Bar, Jakuzzi Bar, Food Court; Aqualand'de geçecek muhteşem bir gün için sizleri bekliyor. 

Kum Heykel Müzesi (Sandland)

Devasa boyutta kum heykelleri görmeye hazır mısınız?

Dünyada ikon haline gelmiş yapıların kumdan heykellere sanatsal dönüşümü sizleri büyüleyecek. Dünyada bu tür bir etkinlikte ilk kez kullanılan led aydınlatma sistemi ile ışıklandırılan devasa boyuttaki heykeller ve tema çerçevesinde yayınlanan müzik yayınıyla adeta masalsı bir havaya bürünüyor. Her gece merak edenler için heykellerin yapım aşamalarının gösterildiği sinevizyon gösterimi yapılmaktadır. Ayrıca dünyada ilk kez düzenlenen video mapping show ile bir kum heykelin adeta canlandığına tanık olacaksınız.

Antalya Aquarium

Su altının sihirli dünyasını keşfedeceğiniz, ilham, eğlence ve eğitimi bir arada sunuyor Antalya Aquarium. 40 tematik akvaryumun ardından 131 metrelik uzunluğu ve 3 metrelik genişliği ile dünyanın en büyük tünel akvaryumu. Ayrıca Kar Dünyası ve Buz Müzesi’de gerçek kardan kar topları yapabilir, WildPark’da dünyanın en zehirli, en renkli ve en ilginç türleri arasında tropik bir maceraya adım atabilir, Oceanride XD Cinema’da Kaptan Barbossa ile dünya denizlerini çok boyutlu sinema teknolojisi ile gezebilirsiniz.

Olympos Teleferik

2365 metreden Antalya’yı izlemeye hazır mısınız?

Beydağları Milli Parkı içinden teleferik ile 2365 metreye çıkılıyor. Eşsiz doğa manzarası ile büyülü bir yolculuğa çıkarıyor sizi. Doğa sporlarını seviyorsanız zirveye yürüyüş parkurlarından da çıkabilirsiniz. 

Akturpark

Kaç yaşında olursanız olun Akturpark size sınırsız eğlence sunuyor. Yetişkinlere ve çocuklara ayrı ayrı aktivite alanları ile eğlencenin keyfini çıkaracaksınız.

Dinopark

Kızılçam ormanın ortasında milyonlarca yıl önce yaşamış dinozorların gerçek boyutlarda üretilmiş maketleri sizi heyecan ve tarih dolu bir yolculuğa çıkaracak. Hareketli olan bu maketler, dinozorların doğal seslerini duyabilir, bakışları ve nefeslerini hissede bilirsiniz.

Ters Ev

Günlük hayatın düzeninden sıkıldıysanız bu ev tam size göre. Her şey ters smiley

şehrinitanı