Antalya’da Kamp Yapabileceğiniz 7 Yer 30-06-2015 tarihinde eklendi.

Antalya'da kamp yapmayı planladınız ama nereye gideceğinize karar veremiyorsunuz? O zaman sizin için hazırladığımız listeye bir göz atın.

1-Demre/Andriake limanı

Deniz kenarına Andriake Limanının hemen yanına kurulmuş harika bir kamp yeri.  Kamp alanının en önemli özelliklerinden biri Likya yolunun üzerinde olması

2-Kaş Camping

Antalya’da bulunan nadir ve harika kamp alanlarından biridir. Müthiş bir konumda olmasıyla ünlü, doğa ile iç içe bu kamp alanı denize sıfır kurulmuş.           

3- Elmalı/Avlan Gölü

Antalya’nın sedir ormanları içerisinde kalan göl aynı zamanda göçmen kuşlara ev sahipliği yapmaktadır.

4-İncekum Orman Kampı

  Antalya sınırları içerisinde doğayla bütünleşmiş, ormanla iç içe, deniziyle gökyüzüyle masmavi bir cennet  İncekum; çam ağaçlarının gölgesinde huzuru, Akdeniz’in masmavi sularında özgürlüğü hissedebileceğiniz bir kamp alanı. Alanya’ya çok yakın ve kendine özel çok güzel bir koyu bulunmakta.

5-Olympos

Harikulade bir deniz, sıcak samimi insanlar, Olympos antik kenti ve tepeleri... Tepelerde gezinen keçiler.Mutlaka görülmesi gereken cennetten bir köşe.

6-Adrasan

Denize adımınızı atar atmaz caretta carettalarla yüzmeye başlayacağınız yer. insanın kendini dinleyebileceği, az gürültü bol oksijen, harika koyların yeri.

7-Tekirova/Maden Koyu

 Antalya’nın Tekirova Beldesi sınırlarında bulunan çam, kavak ve söğüt ağaçları arasında sakin bir ortam sunuyor. İki kilometreye yakın uzunlukta kumsalı var. Kamp alanı kumsaldan 1 kilometre kadar içeride, yeşillik alanda kurulu. İçeriye motorlu taşıt sokulmuyor. 

şehrinitanı