Antalya'da 20 TL İle Yapabileceğiniz 7 Şey 24-04-2015 tarihinde eklendi.

Güzel havalı, gezmeli, hem de az para harcamalı bir güne merhaba deyin. smiley

1-Simit-Çay

Keyifli bir kahvaltı yapmak isteyenin de, parası olmayan insanın da baş tacıdır simit-çay. Şöyle denize karşı of!. Hem ucuzdur hem lezzetlidir kendisi. 2.5 Liradan başlayalım hesaba.

2-Tekne Turu

Size çok büyük bir sır vereceğiz. Şimdi bu tekneci abilerin bir kişiden 20 £ aldıklarını gördük ama az pazarlık yapınca fiyat dibe vuruyor. 10 kişiyi 10 Liradan aldıklarına şahit olduk. 2-3 kişiyseniz eğer kişi başı 2.5 Lira ile çok rahat bir tekne turu yapabilirsiniz.

3-Tiyatro

Hadi itiraf edin tiyatro sinemadan daha samimi. Oyuncusuyla birlikte kahkaha atacağınız, oyuncusuyla birlikte ağlayacağınız bir oyun ile sinema kıyas götürür mü hiç? Hem daha ucuz. blush 5 Liralık bir tiyatro biletiyle şimdiye kadar 10 Lira harcadınız. smiley

4-Dondurma

Dondurma Dükkanı diyoruz, taze meyve tadında topu 1 Liradan dondurma diyoruz. Daha ne diyelim? Ama malum Antalya’ya hava konusunda güven olmuyor. Siz 2 toptan fazlasını yemeye göze almayın yine de. 

5-Osmanlı'da Türk Kahvesi

Antalya’da artık her 200 metrede bir görebileceğiniz bu kafenin özelliği; ucuz olmasından dolayı gençlerin uğrak yeri olması. Şöyle ağır ağır ateşte pişen bir fincan Türk kahvesi 3.5 Lira. Ne yaptı? 15.5 Lira.

6-Antbis İle Bisiklet Turu

Havalar güzel. İyi de yürü yürü nereye kadar? Büyükşehir Belediyesi’nin Antbis diye bir olayı var gençler haberi olmayan varsa olduralım. Merkezi yerlerde bulunan bisiklet duraklarından saati 1.5 Liraya bu havanın tadını bisikletle çıkarabilirsiniz. Bunu da 2 saatten hesaplayalım. smiley

7-Bardakta Süt Mısır

Milletçe süt mısırın ketçap ve mayonezle yenilebildiğini gördüğümüz, hadi bir de şu baharatı deneyelim dedirten müthiş bir lezzet. Evde haşlansa mısırlar yenmez ama bunların tadı bi’ harika dostum!

şehrinitanı