Antalya'da Alışverişi Ucuza Getirebileceğiniz 7 Mekan 24-11-2014 tarihinde eklendi.

Hanımlar koşun! Bu listede sizin için Antalya'da ki en uygun alışveriş yapabileceğiniz 7 yeri listeledik.

1- Deepo Outlet AVM

Havaalanı yolu üzerinde sol köşede kalan alışılmış avm soğukluğu görüntüsünün dışında çok sevimli ve keyifli bir yapıya sahip. Bilinen en iyi markaların outlet ürünlerine çok cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Adres: Altınova Sinan Mahallesi, Serik Caddesi, No:309
www.facebook.com/deepooutlet

2- Çarşamba Pazarı

Adı üzerinde çarşamba günleri Sigorta Hastanesi'nin arkasında kurulan çok acımasız bir pazar.

İkinci katında odanızı değiştirecek çarşambaya özgü tasarımlara markalardan ayakkabılara, gece elbiselerinden, salaş hatta vintage tarzlara hitap eden muhteşem cüzdan bıraktıran pazar. (sermayesiz gitmeyin)

3- Cumartesi Pazarı ( Nam-ı Diyar Sosyete Pazarı)

Tanınmamak üzere büyük gözlüklü kadınlara rastlayabileceğiniz bir pazar olup Laura alışveriş merkezine dönmeden hemen solda kalıyor. Bir anda bomboş olan otobüsten anlayabilirsiniz.

A dan Z ye her yaşa her bedene ve zevke hitap eden biraz tuzlu ama adının hakkını veren bir Pazar.

4- Ambar

Her yerdeler. Kadınlara hitap eden mağaza olup erkeklerin çoğu zaman dışarda ecel terleri döktüğü ama faturayı görünce ılık bir oh çektikleri mağaza. Her erkeğin hayali her kadının kaliteli ucuzluğa sahip olabileceği mağaza.( çocukları babaya bırakın)

5- Mnc Maniac

Işıklar Caddesi'nde yer alan Maniac Mağazası için keseye uygun kıyafetin adresi diyebiliriz. Üstelik sadece cebe uygun değil, günlük giyime dair arayacağınız tüm çeşitleri bulabileceğiniz, görsel olarak güzel görünen kıyafetlerin de adresi. Üstelik Yaz mevsiminde 3 liraya bile tshort bulabilirsiniz.

6- Moda Line Park

Antalya'da birçok mağazası bulunan Moda Line Park, abiyeden tüm kadın giyim ürünlerine seçenek sunan, hem güzelliğinize güzellik katacak hem cebinizi yakmayacak adres. Sıf marka diye onlarca lira fazla para vermek istemiyorum, hem güzel olmak hem de uygun fiyata alışveriş yapmak istiyorum diyorsanız, Moda Line Park tam size göre.

7- Deniz Nişantaşı

Güllük Caddesi'nde yer alan Deniz Nişantaşı, bu caddeye uğradığınızda ilk ziyaret etmeniz gereken adreslerden biri. 5 liradan başlayan giyim ürünleri doyasıya alışveriş yapmanızı sağlayacak, çeşit çeşit giyinmek isteyenler için birebir olan Deniz Nişantaşı'nın kot pantolonlarına da bir göz atın deriz.

şehrinitanı