Antalya'nın Yeni Açılan 7 Mekanı 26-05-2016 tarihinde eklendi.

Şehrin yeni açılan mekanlarına bir merhaba demeye ne dersiniz? 

1- Luna Garden

Işıklar Leman Kültür’ün yan tarafına çok kısa bir süre önce açılan Luna Garden, geniş bahçesi ve özel demlenmiş kahveleri ile Antalyalıların yeni buluşma noktası olacak gibi duruyor. Mekanın en önemli ve bir o kadar da mutlu eden özelliği ise kahveleri pamuk şeker ile birlikte servis etmeleri :)

Adres: Barbaros Mahallesi Kocatepe Sokak No: 4 Muratpaşa

2- Bitavuk

Biz Antalyalıların Dedeman diye tabir ettiği bölgede yeni açılan Bitavuk, vazgeçilmezimiz olan tavuğu farklı soslarla harmanlayarak en lezzetli şekilde sunuyor. İster pilav usulü tavuk, ister sarımsaklı popcorn tavuk, ister kavurma bitavuk, kısacası tavuğu hangi şekilde canınız istiyorsa mekan sizin için hazırlıyor. Ayrıca mekanın salataları ve tatlıları da tavukları kadar meşhur.

Adres: Yeşilbahçe Mah. Metin Kasapoğlu Cad. Küçükkaya Sitesi, A Blok No: 30 / A Muratpaşa

Telefon: 0 242 322 01 40

3- Lezzet-i Aşk Ciğerci Seydi

Yine Antalya’da kısa bir süre önce açılan Ciğerci Seydi, ciğeri kebap gibi sunan mekan. ‘Antalya’da lezzetli ciğer yemek için tek adres’ sloganını kullanan mekanın ciğerlerini tattıktan sonra bu konuda haklı olduklarını göreceksiniz. Canınız ciğer istiyor, evinize kokusu yayılmasın istiyorsanız buyrun Ciğerci Seydi’ye...

Adres: Uncalı 32 Cad., Konyaaltı City Life 2, No:76 / B1

Telefon: 0549 652 93 93

4- Bella Gelateria Antalya

‘Bu listede hiç tatlıcıyla karşılaşamayacak mıyız?’ dediğinizi duyar gibiyiz, birkaç ay önce Konyaaltı’nda ilk şubesini açan Bella Gelateria, şimdi de Işıklar şubesini açtı. İtalyan tarifine göre dondurma ve waffle yapan mekanın el yapımı yoğurdu da bir o kadar lezzetli. Sunumlarıyla da cezbeden mekan da, ne yerseniz yiyin tadı damağınızda kalacak. Ayrıca tatlının yanında kahve de var tabi, kahveleri de tatlıları kadar iddialı...

Adres: Merkez Şube: Gürsu Mh.Anadolu Cad.19/A1 Konyaaltı

Işıklar Şube: Haşimişcan mah. Fevzi Çakmak Cad.,  No:17/A

Telefon: (0242) 247 75 74

5- Dialogue Bistro

Geçtiğimiz Ağustos ayında Konyaaltı’nda açılan Dialogue Bistro, bistrodan beklediğiniz her şeyi sunuyor. Menüsünde, sabah kahvaltısı, burger, nargile, ana yemek, alkol ne ararsanız var. Günün hangi saatinde giderseniz gidin memnun kalacağınız bistronun, güler yüzlü servis elemanları da meşhur.

Adres: Arapsuyu Mh. Belediye Cd. İ.Kaymaz Apt. 9/A Konyaaltı

Telefon: 0 242 230 23 02

6- Latife Hanım Mutfağı

Kızıltoprak’ta açılan Latife Hanım Mutfağı, Türk ve Girit mutfağının leziz ve eşsiz çeşitliliğini takdim ediyor. Antalya’nın en çeşitli menüsüne sahip olan mekanlarından biri olan Latife Hanım Mutfağı, zeytinyağlı yemeklerin yanı sıra, pide, ızgara çeşitleri, döner ve Türk tatlıları da sunuyor. Ayrıca 350 kişilik kapasiteye sahip olan restoranda, iş yemekleri düzenleyebilir, özel günlerinizi kutlayabilirsiniz.

Adres: Kızıltoprak Mah. 917. Sok. No: 1 Muratpaşa

7- Vili Pizza

Geçtiğimiz Ocak ayında açılan Vili Pizza, Osmanlı Kahvecisi'nin girişimi. 5 farklı içerikten oluşan enfes sosu ve taş fırında pişen pizza biz tüketiciler için yepyeni ve lezzetli bir alternatif olarak öne çıkıyor. Denemekte fayda var.

Adres: Haşimişcan Mahallesi, Atatürk Caddesi, Üçkapılar Apt. No: 1, Muratpaşa

şehrinitanı