Konyaaltı'nda Gidilebilecek 7 Kahvaltı Mekanı 30-01-2015 tarihinde eklendi.

Antalya Konyaaltı mevkiinde oturanlar için derlediğimiz gidilebilecek 7 kahvaltı mekanını okurken iştahınızın açılacağına eminiz. :)

7- By Simitçi

Konyaaltı'nın köşe başı simitçisi, sabah kahvaltılarının uğrak noktası. Çıtır simitleri ve sıcacık çayları hem alıp eve götürmek isteyenleri hem de oturup keyi i kahvaltı yapmayı sevenleri bekliyor.

Adres: Altınkum Mah. GMK Bulvarıv. 80/A Yurt Plaza Konyaaltı, Antalya 

6- Alaçatı Muhallebicisi

Ege'nin ünlü lezzeti Alaçatı Muhallebisi'nin Antalya'daki durağı Alaçatı Muhallebicisi Akdeniz'in nefis manzarasıyla buluştuğu bir yerde kahvaltı severleri serpme kahvaltısıyla karşılıyor.

Adres: Konyaaltı Sahil Şerid, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:1, Konyaaltı - Antalya 

5- Voswos Garage

Konyaaltı'nda otel kahve konseptiyle dikkat çeken Voswos Garage, kahvaltı severlerin uğrak noktası haline geldi. Zengin menüsü ve tatlı severlerin favorisi pancake kahvaltı ile dikkatleri üzerine çekiyor.
Adres: Altınkum Mahallesi No:50 Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Konyaaltı - Antalya 

 

4- The Big Stop Cafe&Bistro

Manzarasıyla büyüleyen Konyaaltı sahil şeridindeki The Big Stop Cafe&Bistro, kahvaltıda manzara sevenlerin vazgeçilmezi olurken serpme kahvaltısıyla Konyaaltı'nın favorilerinde yerini aldı. 99 çeşit açık büfe pazar kahvaltısı pazar kahvaltısını sevenler için uygun bir seçenek.

Adres: Akdeniz Bulvari, Liman Mahallesi Bileydi Residence No:1/A 

3- Starbucks Konyaaltı

Akdeniz'in mis kokan deniz havasıyla, önündeki büyük bahçesinde nefis sandviçler ve tatlılar eşliğinde kahvaltı keyfi bir başka.

Adres: Arapsuyu Mahallesi, Akdeniz Bulvarı. Konyaaltı Kent Meydanı No:176 Konyaaltı - Antalya 

2-Simit Sarayı Antalyaspor Stadyum Çarşı

Antalya'nın yeni yaşam alanı Antalyaspor Stadyum Çarşı'daki yerini alan Simit Sarayı bizi zengin mutfağıyla karşılıyor. Kahvaltıda sandviçleri, börekleri, omletleri ve kahvaltı tabaklarıyla sabahların favorileri arasında yer alıyor. Özellikle maç günleri simit çay keyfini çıkarmak isteyenlerin de uğrak noktası oldu.

Adres: Antalyaspor Stadyum Çarşı 

1- Shakespeare Coffee&Bistro

Konyaltı'ndaki harika ve yeşilliklerle süslenmiş mimarisiyle yıllardır dikkatleri üstüne çeken Shakespare Coffee&Bistro zengin kahvaltı tabakları, tostları, gözlemeleri ve yumurta çeşitleriyle Konyaaltı'nın gözdelerinden. 
Adres: Gürsu Mahallesi. 304 Sokak. No: 2 Konyaaltı-Antalya
 

şehrinitanı