Eva Longoria’nın Vazgeçilmezleri
Betül HAZAR BAYRAMOĞLU
15-08-2013 tarihinde eklendi.

Doğal güzelliğini daima öne çıkarmaktan yana olan güzel artist Eva Longoria genelde klasik tonlar ve doğal etkilerden yana. Makyajında genellikle yanaklarında ve dudaklarında doğal tonlar tercih eden latin yıldız, dengeyi gözlerini ön plana çıkaran yoğun bir göz makyajıyla sağlıyor.

Genelde dumanlı göz makyajı tercih eden ünlü yıldız, takma kirpiklerden hiç vazgeçemiyor. Gündüz makyajları daha hafif olmasına rağmen takma kirpik ile gözlerinde ki etkiyi gündüzleri bile güçlendirmekten yana olduğu görülüyor.

Güzel oyuncunun gece makyajlarında ise yana doğru uzatılmış gölgeler, daha ağır kirpikler göze çarpıyor. Renk skalası, bronzlar-kahveler-siyahlar. Dudaklarında nude tonları tercih eden Eva, yüzünde  hafif bronz - mercan allıklar ile desteklenmiş aydınlık görünümü tercih ediyor.

Eğer sizde bu stilde bir makyaj yapmak istiyorsanız, çok fazla malzemeye ihtiyaç duymadan,  renk skalası geniş olmayan basic bir makyaj çantası ile bu sonuçlara ulaşabilrsiniz.Bu makyaj stilinde dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise maskarayı en son ve yoğun olarak kullanmanız.

Mutlu Makyajlar, Sevgiyle Kalın..

MakeUp Betül Hazar

şehrinitanı