Antalya'da Bu Hafta Sonu Gidilebilecek 7 Etkinlik

Galeri12 Nisan 2019
33.9B OKUNMA
Paylaş

Hafta sonu Antalya'da birbirinden güzel etkinlikler sizleri bekliyor. Sizin için sadece 7 öne çıkan etkinliği listeledik, devamı için buraya tıklayabilirsiniz. 

Bu güzel hafta sonunda meyhaneye gitme fikriniz varsa Antalya'nın en iyi meyhanelerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

1- Mesut Süre

Mesut Süre, tek kişilik gösterisiyle 12 Nisan'da Mall Of Antalya'da izleyicisiyle buluşuyor. 

2- Kuva-i Milliye

“Kuvayi Milliye Destanı” tiyatro oyunu 13 Nisan'da Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde.

Kurtuluş Savaşımızı anlatan “Kuvayi Milliye Destanı” benzersiz özellikleriyle ilk ve tektir. Epik şiirinde, Kuvayi Milliye ve Kurtuluş Savaşı’nı sonsuz söylemiyle yazmıştır. 1939’da Bursa Cevazevinde başladığı “Kuvayi Milliye Destanı”nı 1941’de tamamlamıştır. Kuvayi Milliye Destanı’nı yazmak için Mustafa Kemal’in Büyük Nutkunu iki kere okumuştur.

Bilet satın almak için buraya tıklayınız.

3- Madama Butterfly

Antalya Devlet Opera ve Balesi, librettosu Luigi Illica ve Giuseppe Giacosa’ya ait olan Puccini’nin “Madama Butterfly” operasını 13 Nisan 2019 Cumartesi günü saat: 20.00’de bu sezon son kez sahneleyecek.

4- Cem Adrian

Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan, kendini sadece “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan Cem Adrian, 13 Nisan'da Jolly Joker Antalya'da.

5- TEDxKaleiçi - "Say YES to Change"

Antalya'da ilk defa TEDx lisansını alan TEDxKaleiçi ekibi, 14.04.2019'da 'Değişime Evet De' temasıyla ikinci etkinliğini; Doç.Dr. Oytun Erbaş, oyuncu-yazar Mehmet Özgür, Prof. Dr. Ömer Özkan, Türkiye halter şampiyonu Reyhan Polat gibi 12 değerli konuşmacı ile birlikte Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde gerçekleştirecektir.

6- Zümrüdü Anka (Çocuk Oyunu)

Zümrüdü Anka, çocuk tiyatro oyunu 14 Nisan'da Mall Of Antalya'da. 

7- Bremen Mızıkacıları'nın Hikayesi (Çocuk Oyunu)

Bremen Mızıkacıları'nın Hikayesi, çocuk tiyatro oyunu 14 Nisan'da Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde. 

 

33.9B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!