Antalya'da Yapabileceğiniz Adrenalin Dolu 5 Farklı Aktivite

Galeri06 Eylül 2018
251 OKUNMA
Paylaş

Antalya'da yaşıyorsanız  veya yolunuz Antalya'ya düşüyorsa çok şanslısınız. Her mevsim yapabileceğiniz çeşitli aktiviteler mevcut. Sizler için hem adrenalin yüklü hem sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz 5 aktiviteyi yazdık.
Eğlenceniz bol olsun!
 

1-Jeep Safari

Antalya'nın yaylalarının nefes kesici coğrafyasında çok yönlü köylerinin, bitkilerinin ve doğal güzelliklerinin  tadını çıkartabilirsiniz. Göçebe hayatın kültürü eşliğinde , Toros dağları boyunca eğlence ve adrenalin dolu  yolculuğun tadını çıkarmaya var mısınız ?

Bilet için buraya tıklayınız

2- ATV Quad Safari

Bazen çamurlu bazen sulu dereler ve tamamen manzara ve doğa dolu bir ortamda yapılan adrenalin ve heyecan dolu bir sürüş sporu. Herkesin yapabileceği ve eğlenebileceği bir aktivite.
Bilet için buraya tıklayınız. 
 

3- Dalış

Akdeniz'in maviliklerin de onlarca deniz canlısını görebilir farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. 2 farklı yerden yapacağınız dalışta ilk dalış yapacağınız nokta 3-6 metre derinliğine ikinci nokta 12 metre derinliğe kadar ineceksiniz. 
Bilet ve organizasyon bilgileri için buraya tıklayınız.
 

4- Rafting

Beşkonak Köyü'ndeki tarihi Köprülü Kanyon mevkiisin de yapılan rafting sporu, milli parkın ortasından geçen Köprüçay Nehrinde, 14 km'lik rafting parkuru ile eğlenceli bir o kadarda zorlu. Köprülü Kanyon’un göz alıcı doğası eşliğinde adrenalin ve macera dolu bir gün sizi bekliyor. 
Bilet ve organizasyon bilgileri için buraya tıklayınız
 

5- Olympos Teleferik

Dünyanın en uzun ikinci, Avrupa'nın ise en uzun Teleferiği olan Olympos Teleferik, Akdeniz’i ve 2365 Metre yüksekliğinde size tüm Antalya'ya gökyüzünden bakma fırsatı sunuyor. Hava koşullarına bağlı olarak zirveden satın alacağınız yamaç paraşütü aktivitesin profesyonel atlayıcılar eşliğinde gerçekleştire bilirsiniz.

Bilet için buraya tıklayınız.

251 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!