23 Nisan Coşkusu Kaş ve Demre’yi Sardı

Haberler19 Nisan 2021
381 OKUNMA
Paylaş

Antalya Büyükşehir Belediyesi TBMM’nin açılışının 101. Yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen mobil konserler Kaş ve Demreli vatandaşlara moral verdi.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, TBMM’nin açılışının 101. Yıldönümü ve Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı mobil konserlerle kutluyor. Salgın nedeniyle evlerinde kalan vatandaşlara ve çocuklara moral vermek için düzenlenen mobil konserler Kaş ve Demreli vatandaşlara coşku yaşattı.

Mahalle Mahalle Konser


Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve orkestrası üstü açık otobüsle Kaş ve Demre sokaklarında coşkulu konserler verdi. Salgın nedeniyle sanatlarını icra edemeyen yerel sanatçılar da mobil otobüs sahnesinden vatandaşlarla buluştu. Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından çocuklara uçurtma ve bayrak hediye edildi. Kaş ve Demreli vatandaşlar mobil konserlere evlerinden, balkonlarından mesafe kuralları çerçevesinde eşlik ederek coşkuya ortak oldu. 

Mobil etkinlik aracı tüm ilçeleri dolaşmaya devam edecek.  

PROGRAM


SAAT: 14.00 – 18.00

20 Nisan  KUMLUCA - FİNİKE

21 Nisan  SERİK - MANAVGAT


22 Nisan  GAZİPAŞA -ALANYA

23 Nisan  KONYAALTI –MURATPAŞA-KEPEZ - DUACI - VARSAK 


381 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!