5. Akdeniz Bilişim Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı

Haberler04 Aralık 2019
526 OKUNMA
Paylaş

Bu yıl Antalya Teknokent ve Piksel Akademi işbirliği ile düzenlenen Akdeniz Bilişim Zirvesi, 7 Aralık Cumartesi günü 5. kez düzenleniyor!

ABZ2019′ da Sizleri Neler Bekliyor?

Yapay zeka, insansı robotlar ve ulusal çaptaki bir çok konu ile oldukça ilgi çeken ABZ2018’den sonra bu yıl çok daha farklı ve zengin bir içerikle sizlerle birlikte olacağız. ABZ2019’da bu yıl ; Milli Teknoloji Hamlesi, Savunma Teknolojileri,Yapay Zeka Uygulamaları, Blockchain Teknolojisi, Yerli Yazılım Teknolojileri, ESPOR, Veri Süreçleri, KVKK, GDPR,Turizm, Yeni Teknolojiler yer alacak.

Akdeniz’in en büyük bilişim etkinliği olarak konumlanan ve yaklaşık 3500 katılımcıyı ağırlamayı hedefleyen Akdeniz Bilişim Zirvesi bu yıl 5. kez düzenleniyor. Piksel Akademi  ve Antalya TEKNOKENT tarafından organize edilen bu dev etkinlik, önceki yıllarda olduğu gibi yine bilişimin odağındaki en iyi konuşmacılara yer veriyor. Geçtiğimiz yıl Yapay zeka, insansı robotlar ve ulusal çaptaki bir çok konu ile oldukça ilgi çeken ABZ2018’den sonra bu yıl çok daha farklı ve zengin bir içerikle sizlerle birlikte olacağız. Akdeniz’in en büyük bilişim zirvesi olma amacı ile 15 Ekim 2015 yılında yola çıkan organizasyon ekibi bu güne kadar 7.000 üzerinde katılımcı, 50+ ulusal konuşmacı ile ülke gündemine bilişim konusunu yer etmeyi başardı. Bu yıl 5.Akdeniz Bilişim Zirvesi  7 Aralık Cumartesi günü Antalya Mimar Sinan Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşecek.

Antalya TEKNOKENT ve Piksel Akademinin  üstlendiği organizasyonda, Kepez Belediyesi,TBD Antalya Şubesi,Antalya Organiza Sanayi Bölgesi gibi kamu kuruluşlarının desteğinin yanı sıra, Antalya TEKNOKENT Ana sponsorluğunda, Akınsoft- Akın Robotics, EVANT ve ESSA ENERJİ A.Ş altın sponsorluğunda gerçekleşiyor.Etkinlik bölgedeki kamu yararına düzenlenen ücretsiz en büyük etkinlik olma özelliğini diğer  yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da taçlandırmaya devam ediyor.

Teknoloji ve bilişimde farkındalık mottosuyla yola çıkan Piksel Akademi, etkinliği konferans havasından çıkarıp bir bilişim festivaline dönüştürmeyi hedefliyor. Etkinlikte bu yıl 16 konuşmacı, bir panel ve gelecek vaad eden bilişimcilere yer verilecek. +2000 kayıt ile son günlere giren Akdeniz Bilişim Zirvesi için  www.akdenizbilisimzirvesi.com üzerinden online ve ücretsiz olarak bilet alabilirsiniz.


526 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!