95’inci Yılda Cumhuriyet Meydanı’nda

Haberler22 Ekim 2018
2.9B OKUNMA
Paylaş

Muratpaşa Belediyesi, Cumhuriyet’in ilanının 95’inci yıldönümünü 28 Ekim Pazar Konyaaltı varyantından başlayacak fener alayı ve Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek konserlerle kutlayacak. 
 

Muratpaşa Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için her milli bayramda yüzbinleri buluşturduğu Cumhuriyet Meydanı’nda olacak. Muratpaşa Belediyesi’nin, Cumhuriyet için Antalya Elele Platformu’yla birlikte düzenleyeceği kutlamalar 28 Ekim Pazar saat 18.00’de Konyaaltı varyantında fener alayı ile başlayacak. Yaklaşık 3 kilometre sürecek fener alayında 600 metrelik Türk Bayrağı taşınacak. Cumhuriyet Meydanı’ndaki kutlamalar ise kortejle eşzamanlı olarak başlayacak. İlk olarak Antalyalı rapçi Şanışer  ve saat 19.00’de Ayna müzik grubu, Antalya’da Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının coşkusuna ortak olacak. Kutlamalarda son olarak Cem Adrian sahne alacak.   

Cumhuriyetimizin 95’inci yılını, coşkuyla kutlayacaklarını söyleyen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Aydınlık yarınlar için Cumhuriyetimize, kazanımlarına ve demokrasimize sahip çıkmalıyız. Antalya’da yaşayan tüm komşularımı, 28 Ekim Pazar günü Konyaaltı Varyant’tan başlayacak fener alayımıza ve Cumhuriyet Meydanı’ndaki kutlamalarımıza davet ediyorum” dedi. 
 


2.9B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!