ANDY SHOW 20 Haziran'da İtibaren Haftanın Üç Günü Cosmos Theatre Sahnesinde!

Haberler12 Haziran 2023
613 OKUNMA
Paylaş

Sanat, teknoloji ve gurme gastronomi kültürünün kusursuz bir şekilde harmanlandığı Kilit Grup’un yeni projesi Cosmos Theatre için özel olarak hazırlanan ANDY SHOW dünya prömiyerini yapmaya hazırlanıyor.

Kreatif direktörlüğü Igor Rudnik tarafından yürütülen gösterinin kostümleri Alina German tarafından titizlikle tasarlanmış ve müzikleri Ryan Otter tarafından özel olarak hazırlanmıştır. 

Andy karakterinin Bilinmeyeni Keşfetmek üzere çıktığı uzay yolculuğunun ve yaşadıklarının anlatıldığı hikaye, performans sanatları ve gösteri dünyası adına atılan büyük bir adım olma önemini taşıyor. 

Akrobatları, farklı dans stillerindeki profesyonel dansçıları, Diva’sı, ünlü koreografları, özel sahne efekt ve dekorları, dijital görüntü içerikleri, şovun konseptine entegre olarak hazırlanmış gastronomi şöleni ve sunumu ile ANDY arkasında dev bir kadroyu barındırıyor. 


Exclusive Dinner Show konseptli ANDY SHOW, 20 Haziran’dan itibaren her hafta Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri Türkiye’nin yeni nesil gösteri merkezi Cosmos Theatre’da seyirci ile buluşacak. 

Bilet almak için www.cosmostheatre.com/tr/events adresini ziyaret edebilir, 444 90 30 numaralı Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. 


613 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!