Antalya'da Ulaşımda Kredi Kartı Dönemi

Haberler24 Mayıs 2018
144 OKUNMA
Paylaş

Antalya Büyükşehir Belediyesi Akıllı Kent kimliğine ulaşım sisteminde kredi kartı ile ödeme uygulamasını da ekledi. Yerli yabancı herkes otobüse bindiğinde temassız kredi kartı kullanarak ulaşım ücretini kolay bir şekilde ödeyebiliyor.

Akıllı Kent hedefine ulaşmak için teknolojinin her imkanından faydalanan Büyükşehir Belediyesi halkın yaşamını kolaylaştırmak adına önemli projeyi daha hayata geçirdi. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş ulaşımda temassız özellikli kredi kartı ile ödeme hizmeti başlattı. Yolcular kredi kartı ile ücret ödemenin kolaylığını yaşıyor.

Antalya’da yaşamanın ayrıcalığını ve farkındalığını hissetmeleri için 2016 yılında başlatılan temassız kredi kartı ile ödeme yöntemi tüm toplu ulaşım araçlarında kullanılıyor. Tüm ulaşım araçlarında uygulanan temassız ödeme sistemi büyük memnuniyet yaratıyor. Temassız özellikli banka kartları ile imzasız ve şifresiz kolay ödeme imkanının tadını çıkaran vatandaşların tek yapması gereken kartını kart okuyucuya yaklaştırması. Böylece kredi kartı ibaresi görülüyor ve tam ücret çekimi yapılıyor.


144 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!