Antalya Anadolu Oyuncak Müzesi Yarıyıl Tatilinde Ücretsiz

Haberler15 Kasım 2019
1.6B OKUNMA
Paylaş

Kepez Belediyesi tarafından Dokumapark’ta açılan Anadolu Oyuncak Müzesi,  yarıyıl tatili boyunca öğretmen ve öğrencilere ücretsiz hizmet verecek.

Anadolu Oyuncak Müzesi, 9 günlük yarıyıl tatilinde öğretmen ve öğrencilere oyuncakların dünyasında ağırlayacak. 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılında ilk kez uygulanacak olan yarıyıl ara tatilinin ilk müjdesi Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’den geldi. Başkan Tütüncü, Dokumapark’ta açılan Anadolu Oyuncak Müzesi’nin yarıyıl tatili boyunca öğretmen ve öğrenciler tarafından ücretsiz gezilebileceğini müjdeledi.

Sokak Oyunları Şenliği

Kepez Belediyesi, öğretmen ve öğrencilere ücretsiz olarak sunduğu Anadolu Oyuncak Müzesi’nin yanı sıra, çocukların güzel bir tatil geçirmesi içinde Sokak Oyunları Şenliği düzenliyor. Sokak Oyunları Şenliği’nde yakan top, beş taş, misket, halat çekme, kiremit, çuval gibi unutulmaya yüz tutmuş sokak oyunları çocuklarla buluşturulacak. Çocuklar anne ve babalarının çocukluk dönemlerine, ebeveynlerde çocukluk anılara yolculuk yapacaklar. Öğretmen ve öğrenciler 16 Kasım Cumartesi ile 24 Kasım Pazar gününe kadar Anadolu Oyuncak Müzesi’ni ücretsiz ziyaret edebilecekler.1.6B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!