Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden Gençlere Ayak Tenisi Sahası

Haberler28 Temmuz 2023
811 OKUNMA
Paylaş

Antalya Büyükşehir Belediyesi, gençler arasında yoğun rağbet gören ayak tenisi sporunun gelişmesi için Beach Park’ta iki adet ayak tenisi sahası oluşturdu. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi ücretsiz spor kurslarının yanı sıra yeni semt spor alanlarıyla da her yaştan Antalyalıyı sporla buluşturuyor. Büyükşehir Belediyesi özellikle gençler arasında yoğun rağbet gören ayak tenisi sporunun gelişmesi için de çalışıyor. Bu kapsamda Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından Beach Park’ta iki adet ayak tenisi sahası oluşturuldu. 

İki Adet Saha Oluşturuldu

Özellikle gençlerin ve çocukların ayak tenisine yoğun ilgi gösterdiğini söyleyen Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Türker Ahmet Özay, 
“Sürekli yeni tesisler yapmaya, halkımızın talepleri doğrultusunda her türlü spor tesisini açmaya çalışıyoruz. Ayak tenisi oynamak isteyenlerin yararlanabileceği çok güzel 2 saha oluşturduk. 24 saat açık gece ışıklandırmamız var. Rezervasyon uygulaması yok. İsteyen istediği saatte gelip burada partneriyle ayak tenisi oynayabilir. Tüm Antalyalıları ayak tenisi oynamaya davet ediyoruz” dedi. 

Ayak tenisini severek oynadıklarını söyleyen gençler de kendilerine böyle bir imkan sunduğu için Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür etti. 
 811 OKUNMA
Paylaş
Etiketler
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!