Antalya İçin Meteorolojik Uyarı! Hava Sıcaklıkları Azalıyor!

Haberler20 Nisan 2020
1.1B OKUNMA
Paylaş

Karadeniz üzerinden ülkemizi etkilemesi beklenen serin ve yağışlı sistemle birlikte hava sıcaklıklarının Salı gününden itibaren kuzey kesimlerden başlayarak azalacağı ve hafta boyunca bölgemizde mevsim normallerinin altında seyredeceği tahmin ediliyor.

Yapılan Açıklama Şu Şekilde:

Karadeniz üzerinden ülkemizi etkilemesi beklenen serin ve yağışlı sistemle birlikte hava sıcaklıklarının Salı gününden itibaren bölgemizin iç kesimlerden başlayarak azalacağı ve hafta boyunca bölgemizde mevsim normallerinin altında seyredeceği tahmin ediliyor.

21.04.2020 Salı: Bölgemiz geneli parçalı ve çok bulutlu, Göller Yöresi öğleden sonra kısa süreli yerel hafif sağanak yağışlı geçecek.


22.04.2020 Çarşamba: Bölgemiz geneli çok bulutlu, Göller Yöresi, Antalya ve Muğla’nın iç kesimleri yer yer sağanak yağışlı geçecek.

23.04.2020 Perşembe: Bölgemiz geneli çok bulutlu, Göller Yöresi, Antalya ve Muğla’nın iç kesimleri yer yer sağanak yağışlı geçecek.

24.04.2020 Cuma: Bölgemiz geneli çok bulutlu, sahil kesimler sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, iç kesimler sağanak yağışlı geçecek.


Kaynak: Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahmin Merkezi


1.1B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!