Antalya Kültür Sanat Etkinliklerine Yeniden Başlıyor!

Haberler19 Nisan 2020
664 OKUNMA
Paylaş

Covid-19 önlemleri kapsamında 11 Mart 2020 tarihinden itibaren etkinliklerine ara veren Antalya Kültür Sanat, etkinliklerinin bir kısmını dijital platforma taşıyor.

AKS’ta Gündem, Felsefe Konuşmaları gibi gelenekselleşmiş programların yanı sıra, dijital yayın olanaklarını daha etkin kullanan yeni etkinlikler de planlanıyor. Bunlardan biri, 2017’den bu yana Antalya Kültür Sanat’ta seminer ve etkinlik yürütücülüğü yapan Dr. Ebru Nalan Sülün, Dr. Handan Dayı ve Prof.Dr. Cihan Camcı’nın birlikte gerçekleştirecekleri AKS Pazarı.

Kavramları ve pratikleri konuklarla enine boyuna tezgâha yatırmayı amaçlayan bu program 3 Mayıs’tan itibaren her Pazar günü saat 16:00 da gerçekleşecek.

Webinar üzerinden canlı olarak gerçekleşecek etkinlikler, 22 Nisan Çarşamba günü Felsefe Konuşmaları’yla başlayacak, 30 Nisan Cuma günü Aks’ta Gündem ve 3 Mayıs’ta Sanat ve Felsefe Buluşmaları ile devam edecek.

Antalya Kültür Sanat’ın webinar etkinliklerine katılmak için verilen link üzerinden kayıt yaptırmak gerekiyor. Antalya Kültür Sanat’ın sosyal medya hesaplarını takipte kalın.


664 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!