Antalya Kültür Sanat’da Bu Hafta (26 Şubat - 3 Mart 2019)

Haberler24 Şubat 2019
662 OKUNMA
Paylaş

Konser: Mozart Şarkıları
28 Şubat 2019, Perşembe - 19:30

Antalya Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından soprano Işılay Meriç Karataş, bariton Erdi Can Aybaş ve piyanist Ahmet Sait Karabulut, 28 Şubat Perşembe günü saat 19:30’da Antalya Kültür Sanat'ta "Mozart Şarkıları" adlı konserle sahne alacak.

Mozart’ın bestecilik serüveni ve opera eserlerinin hikâyelerinin zengin sunumlarla aktarılacağı konserde, bestecinin Saraydan Kız Kaçırma, Figaro’nun Düğünü, Don Giovanni, Cosi fan Tutte ve Sihirli Flüt gibi başyapıtlarından soprano ve bariton aryalarına örneklerin yanısıra, piyano için yazılmış Fantasia in D minör, K.397 numaralı eser de seslendirilecek.

Bilet satın almak için buraya tıklayınız.

Felsefe Konuşmaları
Kentler ve Filozoflar
2 Mart 2019, Cumartesi - 16:00

Felsefe Konuşmalarında Yeni Dönem

Antalya Kültür Sanat’ın en beğenilen söyleşi dizilerinden biri olarak 2017 yılı başından bu yana devam eden “Felsefe Konuşmaları”, üçüncü yılında karşıt fikirleri de barındırabilen tartışma formatında gerçekleşiyor. Yine her ayın ilk cumartesi günü gerçekleşen ve tartışmaların daha fazla zaman gerektirmesi nedeniyle 17:00 yerine 16:00'da başlayan program, daha zengin bir tartışma ortamı yaratabilmek ve özellikle Antalya dışından konuk davet edebilmek için 2019 başından bu yana ücretli.

2 Mart Cumartesi günü saat 16:00'da başlayacak 2019'daki üçüncü buluşma “Kentler ve Filozoflar” başlığı altında gerçekleşecek. Antalya Bilim Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Yusuf Örnek'in konuşmacı olarak katıldığı programın moderatörlüğünü Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Cihan Camcı üstlenecek.

Bilet satın almak için buraya tıklayınız. 

 


662 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!