Antalya'da “Cumhuriyet Bayramı Çocuk Şenliği”

Haberler28 Ekim 2019
1.3B OKUNMA
Paylaş

Antalya Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu kentin dört bir yanında düzenlediği etkinliklerle kutlamaya devam ediyor. Yediden yetmişe tüm Antalyalılara Cumhuriyet coşkusunu yaşatan Büyükşehir Belediyesi çocuklar için de “Cumhuriyet Bayramı Çocuk Şenliği” düzenledi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yediden yetmişe tüm Antalyalılara yaşatıyor. “Cumhuriyet Bayramı Çocuk Şenliği” kapsamında çocuklara yönelik hazırlanan etkinlik alanlarında çocuklar Cumhuriyet coşkusunu doyasıya yaşıyor. 

Çocukların Cumhuriyet Sevinci 

Kepez ilçesinde yer alan Muhsin Yazıcıoğlu Parkı karşısında oluşturulan etkinlik alanı çocuklar ile doldu taştı. Dev maskotlar, Transformers, tahta bacak, çizgi karakterler ve şişme oyun parkları ile çocuklar doyasıya eğlendi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Bandosu’nun verdiği konsere aileleri ile birlikte eşlik eden çocuklar Cumhuriyet ruhunu en güzel şekilde yaşadı. Büyükşehir Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrasının muhteşem konseriyle son bulan etkinliklerde çocuklar unutulmaz bir coşku yaşadı.


Zıp Zıp Park Ücretsiz

Çocukların Cumhuriyet coşkusunu en güzel şekilde yaşaması için Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin çocuk eğlence merkezi Zıp Zıp Park, 29 Ekim Salı günü kapılarını ücretsiz açacak. 2-15 yaş arası çocuklar, 10.00- 21.00 saatleri arasında Zıp Zıp Park’ta eğlenceye doyacak. 


 


1.3B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!