Antalya'da Cumhuriyetin 99. Yılı Büyük Bir Coşkuyla Kutlanacak

Haberler25 Ekim 2022
580 OKUNMA
Paylaş

Antalya'da, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı büyük bir coşkuyla kutlanacak. Cumhuriyet’in 99. yılı 400 metrelik dev Türk bayrağı eşliğinde fener alayı ve Sefo konseriyle katlanarak kutlanacak. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalyalıları bu coşkuya katılmaya davet etti.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet’in kuruluşunun 99’uncu yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutlayacak. Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında ilk olarak 29 Ekim Cumartesi günü saat 19.00’da fener alayı düzenleyecek. 400 metrelik dev Türk Bayrağı eşliğinde, Fener alayı Konyaaltı Varyant’tan başlayacak Cumhuriyet Meydanı’nda son bulacak. Meşaleler ve Türk bayrakları eşliğinde gerçekleştirilecek fener alayı büyük bir coşkuyla gerçekleştirilecek. 

Fener alayının ardından ise saat 20.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda Sefo konseri düzenlenecek. Ünlü rap sanatçısı Sefo, Antalyalılara unutulmaz bir konser yaşatacak.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına tüm Antalyalıları davet etti. Başkan Muhittin Böcek, “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere armağanı olan Cumhuriyet’imizin 99. yılını fener alayı ve Sefo konseriyle her yıl olduğu gibi büyük bir heyecanla kutlayacağız. 400 metrelik dev Türk bayrağını büyük bir coşkuyla taşıyacağız. Tüm hemşehrilerimi ve Cumhuriyetimizin bekçileri gençlerimizi özellikle 29 Ekim’de bu coşkuya ortak olmaya davet ediyorum” dedi. 
 580 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!