Antalya'da Öğrenciler Tatilin Keyfini AŞT İle Yaşıyor

Haberler27 Ocak 2020
350 OKUNMA
Paylaş

Büyükşehir Belediyesi Antalya Şehir Tiyatroları sömestr tatilinde çocukları tiyatroyla buluşturmaya devam ediyor. AŞT’ninyeni çocuk oyunu 'Kırmızı Başlıklı Kurt'Muratpaşa ve Konyaaltı’nda sahnelendi.

Başkanı Muhittin Böcek'in öğrencilere tatil hediyesi olan Antalya Şehir Tiyatroları'nın (AŞT) yeni çocuk oyunu 'Kırmızı Başlıklı Kurt', öğrenciler için ücretsiz sahnelenmeye devam ediyor. Öğrenciler yarıyıl tatilinde tiyatro keyfi yaşıyor. AŞT’nin oyunu Kepez’den sonra Muratpaşa ve Konyaaltı ilçelerinde öğrencilerle buluştu. 

Yoğun İlgi 

Muratpaşa Belediyesi Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde ve Konyaaltı Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyuna çocuklar büyük ilgi gösterdi.Salonun tamamını dolduran çocuklar aileleriyle birlikte bol kahkahalı oyunda keyifli dakikalar geçirdi.

Hem Eğlendiren Hem  Öğreden Oyun

AŞT'nin genç kadrosunun sahnelediği oyun çocuklara doğa sevgisi, kardeşlik ve dayanışmayı öğretiyor. 'Kırmızı Başlıklı Kurt' yarıyıl tatili boyunca öğrenciler için ücretsiz sahnelenmeye devam edecek. Kırmızı Başlıklı Kurt, 27-29 Ocak tarihlerinde saat 14.00'te Yenimahalle Kültür Merkezi'nde çocuklarla buluşacak.


350 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!