Antalya'da Semt Pazarlarının Günleri Değişti

Haberler21 Aralık 2020
24.8B OKUNMA
Paylaş

Antalya'da, hafta sonları için alınan sokağa çıkma yasağıyla ilgili vatandaşları mağdur etmemek adına semt pazarlarıyla ilgili yeni bir düzenleme getirdi. Buna göre hafta sonu kurulan semt pazarları, hafta içi farklı günlerde kurulacak.

Muratpaşa:

Konuksever Kapalı Pazarı, Dedeman Açık Semt Pazarı, Varlık (Bahçelievler) Üretici Pazarı Cuma günü kurulacak. Şirinyalı Açık Semt Pazarı, Yeşildere Açık Semt Pazarı, Sigorta Kapalı Pazarı, Çağlayan Kapalı Pazarı, Meydankavağı Açık Semt Pazarı Pazartesi günü kurulacak.

Konyaaltı:


Pazartesi günü Siteler Semt Pazarı, Salı günü Liman Semt Pazarı ile Gürsu Semt Pazarı (tekstil), Çarşamba günü Öğretmenevleri Semt Pazarı ile Gürsu Semt Pazarı (sebze), Perşembe günü Uncalı Semt Pazarı, Cuma günü ise Altınkum Semt Pazarı ile Pınarbaşı Semt Pazarı kurulacak. 

Kepez: 

Barış, Habibler ve Yeni Mahalle Semt Pazarı Pazartesi, Güneş Semt Pazarı Salı, Çamlıbel ve Varsak Altıayak Pazarı Çarşamba , Zafer Pazarı Perşembe, Duacı, Kültür ve Varsak Karşıyaka Pazarları da Cuma günü kurulacak.24.8B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!