Antalya'da Sokakta Şenlik Var!

Haberler09 Eylül 2019
837 OKUNMA
Paylaş

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), turistleri ve vatandaşları kent merkezine çekmek, akşam ticaretini canlandırmak ve şehir turizmini desteklemek için 6 Eylül Cuma gününden itibaren ‘Sokakta Şenlik Var’ sloganıyla bir dizi etkinlik gerçekleştirecek.

Eylül ayı boyunca Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri Cumhuriyet Meydanı’nda dans gösterileri, konserler ve şovlar düzenlenecek.

Antalya'nın başarılı bir turizm sezonu geçirdiğini buna karşın, yerli ve yabancı turist sayısındaki artışın kent ticaretine olması gerektiği kadar yansımadığını vurgulayan ATSO Başkanı Davut Çetin, “Sezon sonunda da kent merkezinde canlılık yaratmak ve şehir turizmini desteklemek için böyle bir karar aldık. Bir ay boyunca akşam saatlerinde Cumhuriyet Meydanı ve çevresinde özellikle ailelerin, gençlerin, çocukların ve turistlerin ilgisini çekecek, dans gösterileri, konserler ve şovlar düzenleyeceğiz. Esnafımızın da desteğiyle, Antalya’da sokağa çıkmak için en güzel zamanlar olan Eylül ayı akşamlarında kentimizi bir festival şehrine dönüştürmeyi amaçlıyoruz" dedi.

Eylül Ayı Boyunca Haftada 3 Gün Şenlik Var

Davut Çetin, “Eylül ayı boyunca Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri, Cumhuriyet Meydanı’nda birbirinden renkli şovların gerçekleşeceği ‘Sokakta şenlik Var’ etkinliklerine tüm üyelerimizi ve Antalyalı hemşerilerimizi davet ediyorum” dedi.


837 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!