Antalya'da Sosyal Mesafeli Sabah Sporu Başlıyor

Haberler01 Mart 2021
758 OKUNMA
Paylaş

Antalya Büyükşehir Belediyesi, sağlıklı ve zinde yaşamız teşvik için 3 Mart Perşembe gününden itibaren Karaalioğlu Parkı ve Konyaaltı Sahili’nde sosyal mesafeli sabah sporu etkinliği düzenleyecek. 

Antalyalılara sağlıklı yaşamın kapılarını aralayan Büyükşehir Belediyesi, spor yaparak sağlıklı bir hayat sürmek isteyen vatandaşları, profesyonel eğitmenler eşliğinde spora davet ediyor. Karaalioğlu Parkı ve Konyaaltı Sahili’nde gerçekleştirilecek sabah sporu etkinliği ile vatandaşlar güne sporla başlayacak. Katılımcılar müzik eşliğinde egzersiz hareketleri ile başlayacakları sabah sporlarına yürüyüş, koşu, bisiklet gibi spor aktiviteleri ile devam edebilecek. 

Hafta İçi Üç Gün

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nca düzenlenen ‘Sabah Sporu Etkinliği’ Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere haftada üç gün  08.00-09.00 saatleri arasında Karaalioğlu Parkı ikinci mirador önünde ve Konyaaltı Sahili Beach Park tenis kortu yanında gerçekleştirilecek. Sabah sporuna katılmak isteyenler mat ve lastik gibi kişisel malzemelerini yanında getirecek. Katılmak isteyenler ayrıntılı bilgiyi 321 24 70 nolu telefondan alabilecek.758 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!