Antalya'da Yılbaşı Çarşısı'na Yoğun İlgi

Haberler21 Aralık 2022
1.8B OKUNMA
Paylaş

Antalya'da kurulan Yılbaşı Çarşısı'na yoğun ilgi. El emeği ürünlerin sergilendiği Yılbaşı Çarşısı, hem çocuklar hem de yetişkinlerin akınına uğradı.

Konyaaltı Belediyesi'nin ana hizmet binası önünde kurulan çarşıda el emeği ürünler satışa sunuldu. Stantların yanı sıra çocukların gün boyunca eğlenceli vakit geçirebilmesi için atlıkarınca oyun alanı kuruldu. Konyaaltı'nda kurulan Yılbaşı Çarşısı'nı ziyaret edenler el emeği ile yapılan ürenlerden sevdiklerine hediyeler alıyor. Çocuklar atlıkarıncaya binerek keyifli anlar geçiriyor.

Antalyalılar Yılbaşı Çarşısını Çok Sevdi


Konyaaltı Belediyesi'nin yılbaşına özel kurduğu çarşıda hem alan hem de satan memnun. Stant sahiplerinden Melike Cansu, ürünlerini değerlendirip satıcılar ile buluşturacakları için mutlu olduklarını ifade ederek Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’e teşekkür etti. Yılbaşı Çarşısı’nın çok iyi olduğunu söyleyen bir diğer stant sahibi Nahide Nalman ise “Keşke her zaman olsa. Ele emeği ürünler kadınlar için büyük bir kazanç oluyor. Ben yıllardır örgü örüyorum. Tamamen kendi ürünlerim. Ama ilk kez burada sergileme şansım oldu. Çok sevindim ve çok mutluyum. Belediyemize çok teşekkür ediyorum. Özellikle Semih Esen’ teşekkür ediyoruz” dedi. Belediyenin esnafa yardım eli uzattığını söyleyen Muhammet Burak Ayyıldız, “Esnafa bu dar zamanda yardım eli uzattığı için Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bence hem sosyal hem de ekonomik olarak esnafa çok büyük bir katkı oldu” şeklinde konuştu. Kızıyla birlikte Yılbaşı Çarşısı’na geldiğini ve çok eğlendiklerini ifade eden ziyaretçilerden Ercan Dinç, etkinlikten memnun olduğunu söyledi. Yıllardır Antalya’da olduğunu ve böyle bir etkinlikle karşılaştığı için çok mutlu olduğunu aktaran Gül Deniz ise, bu tip çalışmaların devam etmesini diledi. 
 


1.8B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!