Avrupa’nın En İyileri Antalya'da Bir Araya Geliyor

Haberler22 Ekim 2018
605 OKUNMA
Paylaş

Regnum Carya’da 1-4 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek Turkish Airlines Open , bu yıl da golf tutkunlarına ayrıcalıklı bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. Avrupa’nın en özel golf destinasyonlarından biri olan Belek’te, Regnum Carya farkıyla düzenlenecek turnuvaya Avrupa’nın en iyi 78 golfçüsü katılacak.
 

Turkish Airlines Open’ın 3’üncü kez ev sahipliğini üstlenecek Regnum Carya, bu yıl da Avrupa’nın en iyi 78 golfçüsünü ağırlayacak. Avrupa’nın para ödülü en yüksek golf turnuvası unvanına sahip Turkish Airlines Open’da sporculara toplamda 7 milyon dolar ödül dağıtılacak.
Avrupa’nın ilk ve tek tamamen aydınlatılmış golf sahası Carya Golf Club’ta gerçekleşecek turnuvaya, geçen yılın şampiyonu, dünyanın 1 numaralı sporcusu Justin Rose’un yanı sıra pek çok ünlü golfçü de katılacak.

“Turnuva, Türkiye İçin Eşsiz Bir Tanıtım Fırsatı”
Son 3 yıldır Turkish Airlines Open Golf turnuvasına başarıyla ev sahipliği yapan Regnum Carya Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk, “Turkish Airlines Open ile birlikte dünya çapında tüm golf severlerin gözünü Antalya’ya çeviriyoruz. Geçtiğimiz yıl turnuva süresince yapılan yayınlar tüm dünyada toplamda 500 milyon haneye ulaştı. Bu; hem Türkiye, hem Belek, hem de Regnum Carya’nın dünyaya tanıtılması için eşsiz bir fırsat anlamına geliyor. Ülke ekonomisi ve turizm açısından böylesine büyük ve önemli bir organizasyona 3 yıldır ev sahipliği yapıyor olmak bizim için büyük bir gurur kaynağı” dedi.
 Pablito Bistro
605 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!