Corendon Airlines'tan Dünya Hayvanları Koruma Günü'ne Özel Kampanya

Haberler04 Ekim 2023
634 OKUNMA
Paylaş

Havacılık sektöründe birçok örnek uygulamaya ve yeniliğe imza atan Corendon Airlines, patili dostlarımıza yönelik hazırladığı kampanya ile 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü'ne dikkat çekiyor.

Dünyanın 65 ülkesine ve 165 havalimanına uçarak milyonlarca yolcuyu en popüler tatil destinasyonlarına taşıyan Corendon Airlines, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü'ne özel bir kampanya başlattı. Corendon Airlines, kampanya kapsamında 4 - 5 Ekim 2023 tarihlerinde yapılacak uçuş rezervasyonlarında, evcil hayvan taşıma hizmetini (kabinde & kargoda) ücretsiz olarak sunuyor. Havayolu şirketinin sevimli dostlarımıza yönelik kampanyası, iki gün boyunca, mevcut uçuşların tümünde yapılacak biletlemelerde uygulanacak. Can yoldaşlarımızın haklarını, güvenli ve konforlu seyahatini önemseyen Corendon Airlines, yaptığı kampanya ile Dünya Hayvanları Koruma Günü'ne ilişkin bir farkındalık yaratmayı hedefliyor.

Kampanya ile ilgili detayları ve Corendon Airlines'ın evcil hayvanları taşıma kurallarını bu sayfayı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz:

https://www.corendonairlines.com/tr/kesfet/kampanyalar/dunya-hayvanlari-koruma-gunu-kutlu-olsun

Daha fazla bilgi için: www.corendonairlines.com634 OKUNMA
Paylaş
Etiketler
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!