Cumhuriyet’in 99. Yaşı Nirvana Cosmopolitan’da Coşkuyla Kutlandı

Haberler31 Ekim 2022
387 OKUNMA
Paylaş

Nirvana Cosmopolitan’da 28 - 30 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Cosmopolitan Cumhuriyet Etkinlikleri söyleşilerden jazz performansına, Cumhuriyet Balosu’ndan sağlıklı beslenmeye kadar birçok farklı konuda faaliyetle Cumhuriyet’in 99. yaşı coşkuyla kutlandı.

Nirvana Cosmopolitan’da bu yıl ikincisi düzenlenen Cosmopolitan Cumhuriyet Etkinlikleri kapsamında Sunay Akın’ın “Cumhuriyet Yolunda” söyleşisi, Fatih Erkoç & Kerem Görsev Trio jazz performansı, Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Dr. Selim Erdoğan’ın Cumhuriyet Söyleşisi, Astrolog Hande Kazanova, Dinçer Güner ve Sare Aldemir’in konuklara özel programları, Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli ile Sağlıklı Yaşam ve Beslenme brunch’ı gibi etkinliklere 28 - 30 Ekim tarihleri arasında ev sahipliği yaptı.

Cosmopolitan Cumhuriyet Etkinliklerinin ilk gününe katılan konuklar, Sunay Akın’ın “Cumhuriyet Yolunda” söyleşisi ve Fatih Erkoç & Kerem Görsev Trio jazz performansı ile Cumhuriyet kutlamalarına erken başlayarak Nirvana Cosmopolitan’ın keyifli ortamında unutulmaz bir deneyim yaşadı. Etkinliklerin ikinci günü; 29 Ekim Cumartesi günü COSMOS Astroloji Sohbetleri kapsamında Astrolog Hande Kazanova, Dinçer Güner ve Sare Aldemir’in konuklara özel programları ile başlarken, günün devamı Arcturus açık hava salonunda Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Dr. Selim Erdoğan’ın Cumhuriyet Söyleşisi gerçekleştirildi. Bu yıl Nirvana Cosmopolitan Hotel Cosmos Sports Center’ın ev sahipliğinde ikinci kez düzenlenen Cumhuriyet Bayramı COSMOS Turizmciler Kupası’nın Ödülleri ise Excel Lounge’da gerçekleştirilen ödül töreniyle sahiplerini buldu. Ödül töreninin ardından Arcturus Ball Room’da Behzat Gerçeker & ENBE Orkestrası’nın canlı performansı ile katılımcılar Cumhuriyet ruhunu dolu dolu yaşadıkları Cumhuriyet Balosu gecesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu zirveye taşıdı. 


Etkinliklerin sonlandığı 30 Ekim Pazar günü C’hi For Life Vegan Restaurant’ta iyi yemek, iyi beslenme ve iyi yaşam brunch etkinliğinde beslenme uzmanı Taylan Kümeli ile Sağlıklı Yaşam Sohbeti’ne katılan misafirler, vegan lezzetler eşliğinde sağlıklı beslenmeyi deneyimleyip, iyi yaşam için merak ettiklerine cevap buldular. 
 


387 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!