EKİPDER’den Bir İlk Daha

Haberler26 Eylül 2023
494 OKUNMA
Paylaş

2019 Aralık ayında kurulan EKİPDER, üreten, iletişimi güçlü, ticaret erbabına ve sanayicisine direkt etki eden, çözüm odaklı yaklaşımlar sergileyerek, üyelerinin ticari ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayarak ve Antalya’da yaşayan herkesi birleştiren, genç, dinamik yapısıyla yoluna devam ediyor.

EKİPDER; değerlerine ve kültürüne sahip çıkarak AHİLİK Kültürünü dernek yapısının temeli haline getirmiştir. Böylelikle kültür, disiplin ve ticari ahlaktan oluşan 3 sac ayağı oluşturulmuştur . Derneğimiz, iş adamları derneği olarak bu 3 yılda ortaya koyduğu projelerle daha önce yapılmayanları yaparak, her projesinde bir ilk olma başarısını göstermiştir. Daha kuruluş aşamasında ve sonrasında her yıl üyelerimizle birlikte yapmış olduğumuz planlar çerçevesinde EKİPDER çalışmalarını sürdürmektedir.

SAĞLIK SEMPOZYUMUNA TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR. (Halkımıza katılım ücretsizdir.)

2023-2024 Faaliyet Döneminde de Antalyamızda bir ilki daha hayata geçiriyoruz. 5 Ekim 2023 tarihinde Hilton Duble Tree otelde yapacağımız “Halk Sağlığını” ilgilendiren tüm konuları işleyeceğimiz ve Halkımızın ücretsiz katılabileceği SAĞLIK SEMPOZYUMU’nu düzenliyoruz. Ekipder Üyesi, Sağlık Sektöründe hizmet veren arkadaşlarımızla hayata geçirdiğimiz bu projeyle 40’a yakın Tıp Merkezi, alanında isim yapmış doktor ve Sağlık tedarikçilerinin katılacağı bu toplantı serisi ile 1000’den fazla katılımcıyı hedeflediğimiz çok büyük bir organizasyona imza atıyoruz. Burada en önemli amacımız, hemşehrilerimizin halk sağlık konularında bilgilendirmek, en doğru bilgiye alanlarında uzman hekimler aracılığı ile ulaşmalarını sağlamaktır. Sempozyum boyunca tüm gün salonlarda hekimlerimiz tarafından halkımıza, halk sağlığını içeren konularda sunumlar gerçekleştirilecektir.


Bu toplantıda halkımızı davet ettiğimiz gibi, şehrimizdeki tüm paydaşları da bizlerle olmaya davet ediyoruz. Toplantı sonrasında bir rapor hazırlayarak, karar vericilere sempozyum çıktılarını sunmayı hedefliyoruz.

EKİPDER olarak ilkleri gerçektirmeye devam edeceğiz.


494 OKUNMA
Paylaş
Etiketler
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!