Gazipaşa’da ASMEK Kayıtları Başladı

Haberler10 Aralık 2018
621 OKUNMA
Paylaş

Halkın mesleki, sanatsal, kültürel, kentsel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından Antalya’nın dört bir tarafına yayılan Antalya Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (ASMEK) Gazipaşa’da da kursiyer kayıtlarına başladı. 

Antalya Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (ASMEK), İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Meydanı Mehmet Oğuz İş Merkezi adresindeki yerleşkesinde kursiyer kayıtlarına başladı.

2 derslik, 1 sanat, 1 dikiş-nakış-giyim ve 1 bilgisayar olmak üzere toplam 5 sınıftan oluşan ASMEK’te bir sınıfın açılabilmesi için 12 kursiyer sayısına ulaşılması gerekiyor. Şuan kayıt işlemlerinin devam ettiği ASMEK, Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği içerisinde faaliyetlerini sürdürüyor. Tüm yaş gruplarına yeteneklerini geliştirebilecekleri imkanlar sunan ASMEK, eğitim, bilim ve kültür alanlarında çağı yakalayarak örnek bir yaygın eğitim kurumu haline geldi. 

ASMEK hakkında detaylı bilgi edinmek için kurs merkezine giderek talepte bulunabilir, ya da 0242 572 3078 irtibat numarası aranabilir.   


621 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!