Golf Tutkunları Nuri Özaltın Anısına Antalya'da Buluştu

Haberler09 Şubat 2019
453 OKUNMA
Paylaş

Ülkemizde golf sporunun gelişmesine büyük önem ve emek veren merhum Nuri Özaltın anısına düzenlenen “Nuri Özaltın Memorial Golf Trophy”de kazanan sporcular belli oldu. Bu yıl 3.kez düzenlenen turnuvada 7 ülkeden 194 sporcu biraraya geldi.
 

Gloria Hotels & Resorts, turizm sektöründeki 22 yıllık başarısını spora verdiği destekle de devam ettiriyor. Golf tutkunları, turizm sektörünün en saygın isimlerinden, spora olan tutkusu ve sporculara verdiği desteklerle bilinen merhum Nuri Özaltın’ın anısına bu yıl 3. kez Antalya Belek’te buluştu.
Etkinlikte, bireysel turnuvalardan özel gala yemeğine, workshoplardan golf sohbetlerine kadar birçok renkli aktivite bir hafta boyunca gerçekleştirildi. Turnuvanın son günü turnuvanın birincisi İngiliz sporcu Steve Brooks’a “Nuri Özaltın Onur Ödülü” merhum Nuri Özaltın'ın eşi Sebahat Özaltın tarafından verildi. Ödüllerin sunulduğu gala yemeğinde “Tarık Sezer Orkestrası” sahnede misafirlere unutulmaz bir gece yaşattı.
3 Şubat’ta başlayan ve 7 ülkeden 194 sporcunun yarıştığı, Türkiye’nin tek “45 Delikli Golf Tesisi” ünvanına sahip, uluslararası standartlarda dizayn edilmiş Gloria Golf Kulübü sahalarında gerçekleştirilen turnuvada dereceye girenler ödüllerini aldı.

“Nuri Özaltın Memorial Golf Trophy”de kazananlar şu şekilde:

Nuri Özaltın Onur Ödülü
Steve Brooks

Men’s Category A
Bernd Brosdorf
Roman Rastvortsev
Steve Brooks
Volodymyr Tsoi

Men’s Category B
Slobodan Mihajlovic
Dieter Warnecke
Oleksandar Yurchenko
Gary Freeth

Ladies Category A
Manuela Linder
Svetlana Prescher
Tamara Antimonova
Rosemarie Bohner

Ladies Category B
Gudrun Brosdorf
Anna Bushynska
Lynn Hepworth
Selen Neidl


453 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!