Hobi Tutkunları Antalya’da Buluşacak

Haberler15 Eylül 2022
1.6B OKUNMA
Paylaş

HobiFest 2022 17-18 Eylül tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği bu festival 16 Eylül'de Cam Piramit önünden saat 14.00'de kortej ile başlayacak.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Arama Kurtarma Derneği (AKUT), Jandarma Arama Kurtarma Timi (JAK), Türk Hava Kurumu (THK) ve Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) gibi kurumların yanı sıra yerli ve yabancı 70'e yakın hobi, doğa ve spor kulübünün yer alacağı festivalde, doğa sporları, doğada yaşam faaliyetlerinde bilgilendirme eğitimleri ve ekipman sergileri gerçekleştirilecek.


Antalya’da Hobi Tutkunları Bir Araya Gelecek

Mini karavan gezisinin de düzenleneceği festivalde, tanıtım, söyleşi, workshop, gösteri gibi etkinlikler yapılacak.

HobiFest'in vazgeçilmezleri arasına giren klasik otomobiller sergilenecek. Festival kapsamında off-road, RC drift, RC touring ve crawler yarışmaları düzenlenecek. Motosiklet, kayak, dağcılık, su sporları, tenis, bisiklet, macera sporlarına yönelik pek çok etkinliğe ev sahipliği yapacak festivalde, 17 Eylül'de Cam Piramit yanındaki basketbol sahasında Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası konseri ve Jandarma Arama Kurtarma köpekleri gösterisi gerçekleştirilecek.


HobiFest 2022 Cam Piramit yanında RC Model Araçların Vosvos Çekme Etkinliği ile Süslü Kadınlar Bisiklet Turu ile 18 Eylül'de son bulacak. 
 


1.6B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!