Kamp Yapmayı Sevenlerin Hayatını Kolaylaştıracak Uygulama: Vanliferoad

Haberler19 Nisan 2023
262 OKUNMA
Paylaş

Kamp hayatını seven ve oldukça fazla deneyime sahip, bu işin uzmanlarının, önerilerinden ve deneyimlerinden yararlanarak, siz kamp severler için Vanliferoad mobil uygulama ile web sitesi geliştirildi. 

Vanliferoad, profesyonel ve amatör karavan, kampçı, çadır gezginleri ve uygulama kullanıcıları tarafından, kamp, geceleme yapılmış ve değerlendirilmiş, gündüz park, gece park veya kamp alanı olarak kullanılmış ya da servis noktasi olarak tanımlanmış alanlanlarin, sonrasında yazılım ekibimiz tarafından filtrelenip süzülerek bir data haline getirilmiş kamp, karavan, servis alani,  doğal park,tiny house gibi alanların detaylarını ve lokasyonlarını içeriyor.

Uygulama içinde bulunan kamp alanları internet üzerinde bulunan ve diğer kullanıcılar tarafından onaylanmış forum paylaşımları, kamp alanlarının kendi paylaşımları, gezginlerin sosyal medya paylaşımları ile Vanliferoad ekibinin kamp alanlarını incelemesi ile oluşturulmuş gerçek kamp, karavan kampı, çadır kampı, gecelik park alanları, günlük ücretli ücretsiz kamp alanları, tiny house ve piknik alanlari  ile buralarda verilen servis ve hizmetlerini kapsıyor.

Vanliferoad uygulaması ile;
-Bu uygulamayı çevrenizdeki karavan kamp alanlarını, gideceğiniz destinasyondaki kamp alanlarını keşfetmek fikir almak için kullanabilirsiniz.
-Kamp alanları için online rezervasyon yapıp, gittiğiniz bölgede kamp alanı aramak zorunda kalmazsınız.(Çok yakında.)
-Önceden tanımlanmış kamp alanları üzerinde değişiklik yapabilir, yeni görsel, özellik ekleyebilir, bu kamp alanı için yeni yorum yazabilir, yazılmış yorumlara soru sorabilirsiniz. (Yapacağınız yeni, görsel, içerik ve özellik gibi eklemeler, diğer kullanıcılara daha doğru ve hatasız ulaşabilmesi için bir onay sisteminden geçecektir.)
Sisteme kayıtlı diğer kampçılar ve profesyoneller ile online yazışabilir, soru sorabilirsiniz. Bu şekilde sizden önce gitmeyi düşündüğünüz kamp alanını kullanmış, diğer kullanıcılara birebir gerçek zamanlı danışabilirsiniz.
-Sosyal medya alanında gezi fotoğraflarınızı ve videolarınızı diğer kullanıcılar ile paylaşıp, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Paylaşımla takipçi sayınızı arttırıp fenomen dahi olabilirsiniz.
-Takipçileriniz ve dostlarınız ile sistem üzerinden anlık konum paylaşarak gezinizi onlarla paylaşabilir veya daha rahat buluşup aynı noktada tatilinize birlikte devam edebilirsiniz.
-İlanlar bölümü ile karavan veya ekipmanlarınızı çok hızlı satıp, ihtiyacınız olan karavan veya ekipmana çok hızlı ulaşabilirsiniz. 
-Yine ilanlar bölümünden hayalinizdeki karavanı kiralayabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.
-Servisler bölümünden, karavan imalat, yedek parça, işçilik hizmetlerinin tamamına Vanliferoad’ a özel fiyatlar ve onaylı firmalar üzerinden rahatça ulaşabilirsiniz. Bu firmalar hakkında önceden yapılmış yorumları okuyabilir, üretim foto galerilerinden işlerini inceleyebilirsiniz.
-Uygulama ve web sitesi üzerinden, İkinci el ve sıfır karavan satın alabilir, kendi karavanınızı en hızlı şekilde bu platform üzerinden satabilirsiniz.

Android Store


Apple Store

Huawei Store


262 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!