Kemer’de Caddeler Yenileniyor

Haberler30 Temmuz 2018
365 OKUNMA
Paylaş

Kemer Belediyesi ekipleri, ilçenin dört bir yanındaki hizmetlerine yoğun bir tempoda devam ediyor. Çamyuva, Göynük ve Kuzdere Mahallesi’nde yapılan çalışmalarla cadde ve sokaklar yenileniyor. Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin dört bir yanında tam kapasite çalışıyor. Çamyuva Mahallesi, Göynük Mahallesi ve Kuzdere Mahallesi’nde yapılan yol genişletme, asfalt ve parke çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 
 


Kuzdere'de Yol Çalışmaları 
Kuzdere Mahallesi’ndeki Sümbül Caddesi’nde genişletme çalışması yapan Kemer Belediyesi ekipleri,  Çayiçi Mavikent evlerinde de parke taşı döşeme ve dere içi parke çalışması gerçekleştiriyor. 

Çamyuva Yeniden Doğdu
Çamyuva Mahallesi’ni daha modern bir görünüme kavuşturan Hürriyet Caddesi’nde çalışmalarda son aşamaya gelinirken, caddede yeni bir kavşak düzenlemesi yapılıyor. Yine Çamyuva Mahallesi Sarıören mevkiinde ise asfaltlama çalışmaları son hızıyla sürüyor. 

Kurtuluş Caddesi Genişliyor
Göynük Mahallesi’ndeki Kurtuluş Caddesi’ndeki Kanyon yoluna kadar olan kısımda gerçekleştirilen genişletme ve yol yapım çalışmalarında önemli bir ilerleme sağlandı. 

Gül: Tam Kadro Çalışıyoruz
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Kemer’imizi daha modern bir hale getirmek için tüm kadromuzla ve tam kapasite çalışıyoruz. Gece, gündüz, soğuk, sıcak demeden halkımızın hizmetindeyiz. Beldibi’nden Çıralı’ya kadar ilçemizin tüm altyapı, yol, kaldırım eksiklerini gidereceğiz” diye konuştu.
 


365 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!