Kepez - Santral'de Hak Sahiplerinin Blokları Hızla Yükseliyor

Haberler30 Mayıs 2018
143 OKUNMA
Paylaş

Antalya'da gerçekleşen Kepez-Santral Kentsel Dönüşüm Projesi hızla ilerliyor. Sürdürülebilir yeşil tasarım ürünlerini onurlandırmak amacıyla verilen Green GOOD DESIGN ödüllü projede hak sahiplerine ait blokların duvarları örülüyor. Projenin resmi temel atma töreni Dışişleri ile Çevre ve Şehircilik Bakanlarının katılımıyla 6 Haziran’da saat 17.00’de gerçekleştirilecek.

Kepez-Santral Mahallelerinde yıllardır süren sağlıksız yapılaşmaya ve mülkiyet sorunlarına son verecek Kepez-Santral Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Projesi inşaatı Ramazan ayında da hız kesmeden devam ediyor. Proje için 1500 kişilik dev işçi kadrosu gece-gündüz demeden çalışıyor. 24 saat esasına dayalı vardiya sisteminin uygulandığı projede hak sahiplerine ait blokların yapımı hızla ilerliyor. 5. Kata yükselen blokların duvarları örülmeye başlandı.

Bakan Çavuşoğlu Ve Bakan Özhaseki de Katılıyor

Kepez-Santral Projesi’nin resmi temel atma töreni de 6 Haziran Çarşamba günü saat 17.00’de gerçekleştirilecek. Temel atma törenine Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de katılacak.


143 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!