Kepez’e Ödüllerle Döndü

Haberler06 Ağustos 2018
356 OKUNMA
Paylaş

Yüzmeyi Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu tesisinde öğrenen ve alt yapıya giren yüzücü Eylül İkra Kalburan, iki yıllık bir eğitimin sonucunda Türkiye Yüzme Federasyonu’nun 11-12 yaş yüzme gelişim projesi kapsamında düzenlediği 1. Etap Muğla’da ve 2. Etap Denizli’de yapılan Bölge Yarışmaları’ndan madalya ile döndü.  

Madalyalı Yüzücüden Ünlüoğlu’na Teşekkür 
Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün açtığı kurslara katılan ve yüzmeyi ilk kez Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu tesisinde öğrenerek, alt yapıya giren ve madalyalar kazanan yüzücü Eylül İkra Kalburan, başarı yolunda kendisinden desteklerini esirgemeyen Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu’nu ziyaret etti.  Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu’nu makamında ziyaret eden genç yüzücü Kalburan, “İki yıl gibi kısa bir sürede yakaladığım başarılarının arkasında yer alan ve beni her aşamada destekleyen kulüp başkanıma çok teşekkür ediyorum.” dedi. 


“Bizi Gururlandırdı”
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ise, Kalburan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Genç yüzücünün kendilerini gururlandırdığını belirten Başkan Ünlüoğlu, “ “Bizlere büyük gurur ve mutluluk yaşatan gencimizi tebrik ediyorum. Başarılarının devam edeceğine inanıyorum. Antrenörlerinin özverili eğitimleri, kendisinin çalışkanlığı ve disiplinli olarak devam ettiği antremanları sayesinde kısa sürede madalyalar kazandı. Eylül İkra Kalburan, katıldığı yarışmalardan madalya ile döneceğine söz vermişti ve bu sözünü tuttu. Çocuklarımızı ve gençlerimizi her zaman desteklemeye ve onlar için çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. 
 


356 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!