Konyaaltı 4 Mevsim Çok Güzel

Haberler25 Ocak 2023
327 OKUNMA
Paylaş

Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde 4 mevsimde ayrı ayrı güzellikler yaşanıyor. Konyaaltı'nda aynı gün hem kar keyfi, hem deniz keyfi yaşanıyor. Saklıkent'te kayak keyfi yapanlar, bir saat sonra Antalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Plajı'nda denizin keyfini çıkarıyor.

Her mevsim doğal güzellikleri ile büyüleyen Konyaaltı'nda kartpostallık görüntüler oluşuyor. Kış aylarında yüksek kesimlerine yağan kar ile vatandaşlar Antalya'da karın keyfini çıkarıyor. Yaylalarda karın olduğu bugünlerde Konyaaltı Sahili’nde ise vatandaşlar ılık havanın tadını çıkarıyor. Bazı vatandaşlar sahilde yürüyüş yaparken, yabancı turistlerden bazıları denize girmeyi tercih ediyor.

Yaylalarda Yollar Açık


Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Konyaaltı’nın her dönem ayrı bir güzelliği yaşadığını kaydetti. İlçe sakinlerinin ve ziyaretçilerin Konyaaltı’nda her dönem konforlu yaşamasını belediye olarak önemsediklerini belirten Başkan Esen, “Konyaaltı’mız her yönüyle Türkiye’nin en gözde ilçelerinden biri. Özellikle bu dönem vatandaşlarımızın ve ziyaretçilerimizin yüksek kesimlerde karın keyfini çıkarmasını istediğimiz için yollarımızı sürekli açık tutuyoruz. Ekiplerimiz yolların güvenliği için nöbet sistemine geçerek 24 hazır bekliyor. Geçen hafta 1 metrenin üstünde kar yağmasına rağmen yollarımız hiç kapanmadı” dedi.


 


327 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!