Konyaaltı Kursiyerlerinin Resim Sergisi Açıldı

Haberler30 Mayıs 2018
144 OKUNMA
Paylaş

Konyaaltı Belediyesi Sanat Eğitimi Merkezi'nde açılan kurslara devam eden kursiyerlerin yaptığı çalışmaların yer aldığı resim sergisi, Konyaaltı Belediyesi fuaye alanında açıldı.

Konyaaltı Belediyesi fuaye alanında sanat severlerin beğenisine sunulan serginin açılışını Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek yaptı. Konyaaltı Sanat Evi sorumlusu Muzaffer Emine Kasbek ve kursiyerlerin de yer aldığı açılışta, Başkan Muhittin Böcek, sanata ve sanatçıya her zaman destek verdiklerini söyledi.

Başkan Muhittin Böcek, yaptığı açılış konuşmasında, herkes için kültür ve sanat anlayışıyla birçok etkinliği hayata geçirdiklerini söyledi. Konyaaltı Sanat Evinin kursiyerleri tarafından yapılan bir birinden güzel resimleri görücüye çıkardıklarını dile getiren Muhittin Böcek, serginin tüm Antalyalılar için açık olduğunu bildirdi.

Konyaaltı Sanat Evi sorumlusu Muzaffer Emine Kasbek ise yer temin ederek kendilerine sahip çıkan ve serginin açılışını yaparak da destek olan Başkan Böcek’e teşekkür etti. Konuşmaların ardından Başkan Böcek, vatandaşlarla 48 eserin yer aldığı sergiyi gezdi.


144 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!