Konyaaltı’nda Ece Göksu ve İmer Demirer Rüzgârı Esti

Haberler09 Ekim 2023
528 OKUNMA
Paylaş

Konyaaltı Belediyesi’nin HayatPark’ta ikincisini düzenlediği Konyaaltı Caz Günleri’nde bu hafta caz müziğinin sevilen isimlerinden Ece Göksu ve İmer Demirer ile orkestrası sahne aldı. Müzikseverler Ece Göksu ve İmer Demirer ile keyifli dakikalar geçirdi.

Konyaaltı Belediyesi’nin bu yıl 2’ncisini düzenlediği Caz Günleri konserleri kaldığı yerden devam ediyor. Bu haftaki konserde Ece Göksu ve İmer Demirer ile orkestrası sahne aldı. Gürültüden uzak doğal bir kaçış noktası olan HayatPark’ta gerçekleştirilen etkinlikte performansı ile alanı dolduran müzikseverleri kendine hayran bırakan Göksu ve İmer şarkılar söyleyerek alanda bulunanlara güzel bir gece yaşattı. 7’den 70’e herkesin eğlendiği konserde izleyiciler caz konserinin keyfini çıkardı.

BOSTAN, TEŞEKKÜR ETTİ

Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı Tuğba Erke Bostan, “Hepinizi Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen ve şahsım adına sevgi ve saygıyla selamlamak istiyorum. Konyaaltı 2’nci Caz Festivalimizde çok keyifli bir grubu ağırlamaktan dolayı inanılmaz mutluyuz. Bizi kırmayıp buraya geldikleri için çok teşekkür ederim’’ dedi. Bostan konuşmasının ardından Ece Göksu ve İmer Demirer’e çiçek takdim etti. Öte yandan 14 Ekim Cumartesi günü Caz Günleri kapsamında Hayatpark’ta Seran Bilgi konser verecek. Seren Bilgi konseri ile bu yıl Caz Günleri sona erecek.528 OKUNMA
Paylaş
Etiketler
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!