Manavgat Belediyesi'nden Sorgun Çamiçi'ne Ücretsiz Halk Plajı

Haberler20 Temmuz 2018

Manavgat Belediyesi tarafından Sorgun'daki Çamiçi Halk Plajı’nda yeni düzenlemeler yapılarak, vatandaşların kullanımına açıldı. Sahile ulaşım yolları, duşları, soyunma kabinleri, WC'leri, güvenlik görevlileri ve tertemiz sahiliyle Çamiçi Halk Plajı tamamen ücretsiz olarak hizmet vermeye başladı. 

Duş, Soyunma Kabini, Tuvaletler Yapıldı
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından başlatılan Sorgun Mahallesi 930 parseldeki  Sorgun Çamiçi Halk Plajı’ndaki çalışmalar sonucunda vatandaşların denize daha rahat girmelerini ve ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamak için duş, soyunma kabini ve tuvalet yapıldı. Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, 2 adet tuvalet, 4 adet duş ve 2 adet soyunma kabini ve cankurtaran kulesini tamamlayarak vatandaşların hizmetine açtı.  Ayrıca Manavgat Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından da plajda güvenlik kontrolü sağlanıyor. 

“Bir Plajımızı Daha Kentimize Kazandırdık”
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen konuyla ilgili olarak; “ Plajlarımızın yetersizliğinden dolayı Manavgat halkımızın yaz aylarında faydalanacağı  Sorgun'daki Çamiçi Halk Plajı’mızı kentimize kazandırdık. Plajımızı zaman içerisinde geliştirerek vatandaşlarımıza daha iyi bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Halkımızdan plajımızı temiz kullanmalarını da rica ediyoruz. Tüm Manavgat halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi. 


 Pablito Bistro
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!