MarkAntalya Açılıyor!

Haberler22 Ağustos 2013
2.3B OKUNMA
Paylaş

Antalya'da 17 yıldır atıl halde bulunan eski otogar alanında Kadıahmetoğulları A.Ş. tarafından, 1996 yılında ihaleyle alınarak inşa edilen MarkAntalya alışveriş merkezinin açılışı için geri sayım başladı.

Antalya'da 17 yıldır atıl haldeki eski otogar alanına Kadıahmetoğulları A.Ş. tarafından yapılan MarkAntalya Alışveriş Merkezi, 29 Ağustos'ta hizmete girecek. Şehir merkezindeki 15 katlı yapının 5 katına kurulacak alışveriş merkezinde 160 mağaza yer alacak. Alışverişin yanı sıra eğlence ve restoranlarıyla, binanın Antalya'nın yeni çekim merkezi olması hedeflendiği belirtildi. Yetkililer, alışveriş merkezinin 29 Ağustos'ta düzenlenecek görkemli bir törenle açılacağını söyledi.

Antalya'da ilk defa mağaza açacak ünlü markaların yanı sıra ulusal ve uluslararası çok sayıda önemli markaların bulunacağı alışveriş merkezinde 10 sinema salonu, restoranlar, 3 bin araç kapasiteli otopark ve geniş teras alanları yer alacak. Antalya'nın en büyük otoparkının da burada yapıldığına dikkati çeken yetkililer, alışveriş merkezinde son hazırlıkların yapıldığını anlattı.


Alışveriş merkezindeki mağazaların dekor işlemini tamamladığını ve peyzaj çalışmalarının yapıldığını aktaran yetkililer, binanın dış cephesindeki camlı bölüme LED ışıklandırma sistemi döşendiğini, bu sistemle geceleri binada görsel ışık şovu yapılacağını duyurdu.

 


2.3B OKUNMA
Paylaş
Etiketler
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!