Matını Al Spora Gel

Haberler13 Ekim 2023
669 OKUNMA
Paylaş

Konyaaltı Belediyesi kadınları sporla buluşturmak adına “Matına Al Gel” adlı organizasyonu hayata geçiriyor. Kadınlar matlarıyla uzman eğitmenlerledoğada spor yapmanın keyfini yaşayacak.

“Konyaaltı’nda Spor Yapmayan Kalmayacak” mottosuyla yola çıkan Konyaaltı Belediyesi, bu doğrultuda kadınlara yönelik “Matını Al Gel” adlı bir etkinlikdüzenliyor. Konyaaltı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce hayata geçirilecek proje kapsamında kadınlar Gürsu Mahallesi’nde bulunan Kadın Emek Pazarı’nda ekim ve kasım ayları boyunca her pazartesi, salı ve çarşamba günleri doğada spor yapacak.

PİLATES- YOGA- ZUMBA

Etkinlik kapsamında her pazartesi günleri saat 16.00’da pilates, salı günleri 18.00’de yoga ve çarşamba günleri de 16.00’da zumba etkinliği gerçekleştirecek. Açık havada yapılacak etkinlikte kadınlar uzman eğitmenler eşliğinde hem spor yapacak hem de doğada olmanın keyfini yaşayacak.


DOĞADA SPOR YAPIN

Kadınları sporla buluşturmak adına “Matını Al Gel” etkinliği hayata geçirdiklerini belirten Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, “Kadınlarımızı Kadın Emek Pazarı yanında bulunan açık havada sporla buluşturuyoruz. “Konyaaltı’nda Spor Yapmayan Kalmayacak” mottosuyla açtığımız kurslara ve etkinliklerimize her gün yenilerini ekleme gayretindeyiz. Ücretsiz gerçekleştirilecek etkinliğimize tüm kadınlarımızı bekliyoruz” dedi. 16 Ekim Pazartesi günü saat 16.00’da gerçekleştirilecek etkinliğe katılmak isteyen kadınlar herhangi bir kayıt yaptırmadan matlarını alıp etkinliğe katılabilecek.


669 OKUNMA
Paylaş
Etiketler
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!