Muratpaşa Belediyespor Genel Kurulu Yapıldı

Haberler21 Mayıs 2018

Bu sezon hentboldan basketbol ve futbola, ritmik cimnastikten kickboks, güreş ve squasha amatör branşlarda kazanmadık kupa ve madalya bırakmayan Muratpaşa Belediyespor, genel kurulunu gerçekleştirdi.

Muratpaşa Belediyesi'nde gerçekleşen genelekurula katılan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Bizim yaptığımız iş bütçeye değil, insan kaynağına dayanıyor. Bu koşullarda ortaya çıkan başarı mucizevidir. Sınırlı bütçeyle bütün branşlarda çok önemli başarılara imza attık” diye konuştu.

"Gelecek 15 Yıl İçin İddialıyız"

İnsan kaynağı ve spor kültürüne dayalı bir yapılanmanın ışığında yerli yeteneklerle ve Muratpaşa Belediyesi’nin yaptığı spor salonlarında yetişten çocuklara başarının geldiğini belirten Başkan Uysal, şunları söyledi: “İnsan kaynağına ve spor kültürüne yaslanarak yolumuza devam ediyoruz. Bu anlayışla gelecek 15 yıl için de iddialıyız. Ama bu bir mücadeledir. Bu felsefenin takip edilmesi gerekir. Türkiye’ye doğru bir örnek göstermeye çalışıyoruz. Transferlerle değil kendi insan kaynağımızla uluslararası başarılara doğru yol alabilmemiz lazım.”

Yeni Yönetim

Muratpaşa Belediyespor Genel Kurulu’nda Murat Şimşek, Murat Ülger, Yener Altıntaş, Ahmet Öztürk, Mustafa Çetin, Erdem Uğur, Hasan Hüsnü Kilit, Özgür Taylant Budak ve Özcan Yılmaz yönetim kurulu üyeliklerine seçildi. Yönetim kurulu ilk toplantısında kendi içinde görev dağılımını gerçekleştirecek. 


Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!