Paşanın Meleklerine Milli Gurur

Haberler13 Kasım 2018
372 OKUNMA
Paylaş

Muratpaşa Belediyespor, 2019 Kadınlar Dünya Hentbol Şampiyonası Grup eleme maçları için açıklanan Milli Takım aday kadrosuna en çok oyuncu gönderen kulüp oldu. Antrenörlüğünü Muratpaşa’nın deneyimli hocası Birol Ünsal’ın yaptığı A Milli Takım’da Muratpaşa’dan 5 oyuncu bulunuyor. 

A Milli Kadın Hentbol Takımının, 30 Kasım – 1 Aralık tarihlerinde Makendonya’nın Üsküp kentinde oynayacağı 2019 Kadınlar Dünya Hentbol Şampiyonası Grup eleme maçları aday kadrosu belli oldu. Baş antrenörlüğünü, Muratpaşa Belediyespor’un deneyimli hocası Birol Ünsal’ın yaptığı A Milli Takım’ın 22 kişilik aday kadrosunda Muratpaşa’dan kaleci Merve Durdu,  sol kanat oyuncusu Yasemin Şahin,  sol oyun kurucu Döne Gül Bozdoğan,  sağ kanat oyuncusu Yağmur Toprak ve pivot Cansu Akalın yer alıyor. 
Muratpaşa,  A Milli Kadın Hentbol takımına en çok oyuncu gönderen kulüp olurken aynı zamanda Milli Takım kampına da ev sahipliği yapacak. Dünya Şampiyonası için 19-29 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya’da kamp girecek olan Milli Takım, hazırlıklarını Süleyman Evcilmen Spor Salonu ve Antalya Spor Salonu’nda yapacak. 
 


372 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!