Potanın Akrepleri Veda Yemeğinde Bir Araya Geldi

Haberler15 Mayıs 2018
105 OKUNMA
Paylaş

Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele ettiği ilk yılda normal sezonu 5. sırada tamamlayarak Play-Off'ta oynama şansını elde eden Potanın Akrepleri, yemekte bir araya geldi.

Yemeğe Antalyaspor kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Bulut, Yönetim Kurulu Üyesi ve Basketbol Şube Başkanı Güray Kanan, Asbaşkan Haldun Kilit, Yönetim Kurulu Üyeleri Erhan Erdem, Sezgin Özer, Ali Kuş ve Şükrü Ülker’in yanı sıra basketbol takımının teknik heyeti ve sporcular katıldı.

"Takım Gücümüz, Genç Nesillere Örnek Oldu"

Yemekte açılış konuşmasını yapan Başkan Cihan Bulut, “Güzel bir sezon geçirdik. Hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Antalyamıza, basketbolu sevdirdiniz. Gençlerimizin basketbola olan ilgisini; takım oyununuzla, ruhunuzla, kaynaştırdınız ve pekiştirdiniz. Ben inanıyorum ki; özellikle takım gücünüz, performansınız, dostluğunuz genç nesillerimize örnek oldu. İnşallah; yarınlarda şehrimiz basketbolumuza daha çok sahip çıkacak. Bu anlamda gerçekten hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

“Antalyasporumuzu Çok İyi Bir Şekilde Temsil Ettiniz”

Sezon başında takımı kurarken mücadele eden, kimyası uyuşan bir takım kurmak istediklerini söyleyen Basketbol Şube Sorumlusu Güray Kanan, “Çok iyi bir takım oldunuz ve bunu da herkese gösterdiniz. Antalyasporumuzu çok iyi bir şekilde temsil ettiniz. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Sizinle birlikte çok güzel bir sezon geçirdim. Tüm maçlarda koyduğunuz mücadeleden dolayı çok gururlandığımı söylemek isterim. Önümüzdeki sene yine Antalyaspor çatısı altında çok daha iyi bir mücadele ortaya koyarak sezona başlamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

“Hedefler Doğrultusunda Çok İyi İşler Yaptık”

Baş Antrenör Arda Vekiloğlu ise şunları söyledi: “Oyuncularımız bizi yanıltmadı ve karakter gösterdiler. Onlara teşekkür etmek istiyorum. Yönetimimiz bize inandı ve güvendi hatta her konuda yardımcı oldular. Onlara da çok teşekkür ediyorum. Hedefler doğrultusunda bu takım gerçekten çok başarılı olmuştur ve çok iyi işler yapmıştır. Zaten basketboldan anlayan insanlar bunu görüyor ve takdir ediyor. Anlamayanlar da her zaman olacaktır. Herkese çok teşekkür ediyorum.”


105 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!