Seran Bilgi Konyaaltı Caz Günleri'nde

Haberler27 Eylül 2023
789 OKUNMA
Paylaş

Konyaaltı Belediyesi’nin HayatPark’ta bu yıl ikincisini düzenlediği Konyaaltı Caz Günleri’nde bu hafta caz müziğinin sevilen isimlerinden Seran Bilgi sahne alacak.

Konyaaltı Belediyesi’nin ilçenin gözbebeği Haya tPark’ta gerçekleştirdiği Konyaaltı Caz Günleri tüm coşkusuyla sürüyor. Ayşegül & Nezih Yeşilnil Quintet ve Elif Çağlar Band’in sahne aldığı 2 Konyaaltı Caz Günleri’nde bu hafta ise caz müziğin sevilen ismi Seran Bilgi sahne alacak. Gürültüden uzak doğal bir kaçış noktası olan HayatPark’ta gerçekleştirilen etkinlikte sanatseverler kendini caz müziğinin akışına bırakacak. 30 Eylül Cumartesi saat 20.30’da gerçekleştirilecek konser ücretsiz olacak. Konyaaltı Caz Günleri’nin kapanış konserini ise 7 Ekim akşamı Ece Göksu & İmer Demirer verecek.

HAYATPARK ÇAĞRISI

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Konyaaltı Caz Günleri’nin sanatseverlerden yoğun ilgi gördüğünü, bunun da oldukça sevindirici olduğunu söyledi. Esen, “Caz günlerinde sandalyesini, masasını alan Hayat Park’ı doldurdu. Caz müziğinin tınıları doğanın verdiği huzurla birleşti. Bu hafta da caz müziğinin sevilen isimlerinden Seran Bilgi etkinliğimizde sahne alacak. Tüm vatandaşlarımızı Hayat Park’a bekliyoruz” dedi.789 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!