Sokak Hayvanlarına Öğrenci Eli Değdi

Haberler19 Şubat 2024
455 OKUNMA
Paylaş

Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bulunan sokak hayvanlarına öğrenci eli değdi. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında harekete geçen öğrenciler, barınakta bulunan yavrulu anne kulübelerinin bakım, onarım ve boyama işlemini gerçekleştirdi. İstek Koleji öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanlar  Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bulunan yavrulu anne kulübelerinin bakım, onarımı ve boyama işlemini gerçekleştirdi.

ETKİNLİK SÜRECEK

İstek Koleji Yardımlaşma ve Sosyal Sorumluluk Kulübü Sorumlusu Suat Ataseven, “Okulumuzda ve diğer kampüslerde yapmış olduğumuz temiz okulum temiz sınıfım etkinliklerimiz var. Burada birinci olan sınıflarımızı Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’ne getirdik. Burada sokak hayvanlarının kaldığı kulübelerimizi boyamaktayız. Bu etkinliği sürekli olarak yapmaya devam edeceğiz” dedi.

HEM EĞLENDİLER HEM BOYADILAR


İstek Koleji öğrencisi Tuna Yeşilmez, “Bugün Konyaaltı Belediyesi hayvan barınaklarında bulunan sahipsiz hayvanların kulübelerini boyuyoruz. Öğretmenlerimize ve Konyaaltı Belediyesi’ne teşekkür ederiz’’ dedi. İstek Koleji öğrencisi Sudenaz Aydınlı da, “Bizler sahipsiz hayvanların kulübelerini boyamak için buraya geldik. Onların daha güzel bir ortamda barınmalarına yardımcı olmak istiyoruz’’ dedi.


455 OKUNMA
Paylaş
Etiketler
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!