TerraCity AVM Elektrikli Araçlar İçin İleri Teknoloji Hızlı Şarj İstasyonu Kurdu

Haberler09 Ağustos 2023
930 OKUNMA
Paylaş

Elektrikli araçlara olan talebin giderek artmasıyla birlikte, TerraCity AVM’de, ZES elektrikli araç şarj istasyonuna ek olarak, daha ileri teknoloji ve daha hızlı şarj eden ilave istasyonlar kuruldu. Üçü 22 kilovat hızlı, ikisi ise 60 kilovat yüksek hızlı toplamda beş adet şarj istasyonu ile elektrikli araç sahiplerine destek olmayı ve bölgedeki karbon emisyonlarının azaltılmasına katkıda bulunmayı amaçlayan Terracity AVM, elektrikli araç sürücüleri için öncü bir konum haline geldi.

Terracity AVM, otoparkında bulunan gelişmiş ve yüksek hızlı elektrikli araç şarj istasyonlarını daha ileri bir teknolojiyle donattı. Sürdürülebilirliğe verdiği önem ve ziyaretçilere mükemmel hizmet sağlama prensibiyle faaliyetlerini gerçekleştiren Terracity AVM, şimdi daha hızlı şarj imkânı sunan, ileri teknolojiyi içeren beş şarj ünitesiyle, Antalya’nın öncüsü olmaya devam ediyor.

Yenilenen şarj istasyonları sonrasında üç adet 22 kilovat AC (type-2), iki adet 60 kilovat DC (CCS) şarj istasyonu olmak üzere toplamda beş adet şarj ünitesi bulunan TerraCity AVM, şarj istasyonu sayısıyla da öne çıkıyor. 60KW DC yüksek hızlı cihaz elektrikli araçları 45 dakika ile 2 saat içerisinde, 22kW AC hızlı cihaz, elektrikli araçları 2 saat ile 8 saat içerisinde yüzde 20’den yüzde 80 şarj durumuna getiriyor. TerraCity AVM, temiz ve yenilenebilir enerji sunan ZES elektrikli araç şarj istasyonları aracılığıyla ziyaretçilerine pratik ve verimli bir şarj deneyimi sunuyor.930 OKUNMA
Paylaş
Etiketler
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!