TerraCity’e Bronz Stevie Ödülü!

Haberler27 Ağustos 2021
735 OKUNMA
Paylaş

Antalya’da ayrıcalıklı alışverişin adresi TerraCity, geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği New Year City etkinliğiyle iş dünyasının en prestijli uluslararası ödüllerinden olan Stevie Awards / International Business Awards 2021’de en iyi “Toplumsal Katılım Etkinliği” dalında bronz ödül kazandı.

Antalya’nın trendlere yön veren alışveriş ve yaşam merkezi TerraCity, dünyanın en saygın ödül organizasyonlarından biri olarak kabul edilen Stevie Awards kapsamında verilen International Business Awards’tan (IBA) ödülle döndü. 2002 yılından bu yana düzenlenen Stevie Awards’ın ödül programlarından biri olan ve iş dünyasının en başarılı kurumlarını ödüllendiren IBA’da bu yıl 65 ülkeden üç bin sekiz yüzün üzerinde aday yarıştı. TerraCity, bu yılki ödül programında “New Year City” etkinliği ile “Etkinlik” kategorisinde, en iyi “Toplumsal Katılım Etkinliği” dalında Bronz Stevie ödülünün sahibi oldu.
 
Sokağa çıkma yasaklarının uygulandığı yılbaşı döneminde, takipçileri ile iletişimine ara vermeden devam etmek amacıyla TerraCity tarafından özel olarak planlanıp hayata geçirilen New Year City etkinliği büyük ilgi topladı. YouTube üzerinden canlı olarak gerçekleştiren yayın ile yeni yılı evlerinde kutlayan genç izleyicilere ulaşan etkinlik, beş DJ’in canlı performansına ev sahipliği yaptı. Alışveriş merkezinde yılbaşı dekoruyla birlikte gerçekleştirilen etkinlik, canlı yayın sonrası DJ’lerin performanslarının ayrı birer video olarak YouTube kanalından paylaşılmasıyla izleyicilerle buluşmaya devam etti. Hem canlı yayında hem de daha sonraki paylaşımlarla büyük bir ilgi toplamayı başaran New Year City etkinliği, TerraCity’e Bronz Stevie Ödülü’nü kazandırdı.
 
 TerraCity AVM Müdürü Gözde Hoşten, “TerraCity olarak salgın döneminde de hedef kitlemizle iletişimimizi kesmedik. Doğru kanallardan onlara ulaşmaya devam ettik. Pandemi dolayısıyla sokağa çıkma yasağının olduğu bir dönemde hayata geçirdiğimiz yeni yıl etkinliği ile ‘Toplumsal Katılım’ dalında ödül almak bizim için büyük bir mutluluk! Bu etkinlikle kazandığımız uluslararası ödüllere bir yenisini daha eklemiş olmak bizleri gururlandırıyor” dedi. 
 
TerraCity, daha önce de New Year City etkinliği ile Hermes Yaratıcılık Ödülleri’nde “Canlı/Sanal Etkinlik” ve “Pandemi Uygulamaları” kategorilerinde en büyük ödül olan Platin Ödül’ü kazanmıştı. 735 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!